EasyLife

Pełna wersja: [MCAR]Podanie na vWłaściciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1.Imię:
Jakub

2.Wiek:
13

3.Nick:
KQBA

4.Dlaczego ty?:
Ponieważ jestem pomysłowy i kreatywny. Ogarniam BBCode, ale co do moderacji działu to znam podstawowe funkcje. Jestem stanowczy, umiem kierować ludźmi i wyznaczać im zadania. Jako vWłaściciel wprowadziłbym wiele nowości. Gwarantuję, że jak mnie przyjmiesz, to nie pożałujesz swojej decyzji.

5.Ogarniasz BBcode, i piszesz ładne wątki?
Tak, ogarniam BBCode i umiem pisać ładne wątki. Twierdzę, że da się to zauważyć po moim podaniu.

6.Coś o sobie (min. 5 zdań):
Cześć! Nazywam się Jakub. Mam trzynaście lat. Pochodzę z Lubelszczyzny, ale mieszkam na kujawach, do których przeniosłem się około ośmiu lat temu. Jestem pilnym uczniem klasy VI szkoły podstawowej. Lubię się zgrywać przed znajomymi i jestem towarzyski. Wolę pizzę, niż kebaba xd. Raz w życiu, a dokładnie dwa lata temu na moim świadectwie znalazł się czerwony pasek. Po wakacjach pójdę do VII Klasy i planuję długą, około trzymiesięczną przerwę od serwera, bo chce się przyłożyć do nauki, aby mieć możliwość wybrania dobrego technikum, etc. Myślę nad kierunkiem mechanicznym lub budowlanym, ale to się okaże za 3 lata. Lubię gry mobilne i komputerowe. Na serwer zawitałem prawie 3 miesiące temu. Grałem jeszcze kiedyś, ale to już inna historia. Zawsze w swojej klasie wywodziłem się najwyższą średnią[Z chłopaków]. Znam poprawną polszczyznę.

7.Umiesz moderować dział:
Znam podstawy, umiem dodać notatkę moderatora, i inne. Nie znam wszystkuego, ale również wszystkiego trzeba się nauczyć.

Trudno formatować z telefonu!!
#DziękiZaOczopląs


A tak btw. widać że przesadzasz z kolorami i podkreśleniami ;p
2 etap rekrutacji nie zdany powód: nie zgłoszenie się