EasyLife
Petycja dla adexa - Wersja do druku

+- EasyLife (http://easylife2.pl)
+-- Dział: EasyLife Ogólne (http://easylife2.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Dział Ogólny / Luźny Dział (http://easylife2.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Petycja dla adexa (/showthread.php?tid=40525)Petycja dla adexa - NevenPL - 08-11-2019

Chciałbym założyć petycje o to żeby @Adex spędzał więcej czasu na naszym easylife2.

Ponieważ @Adex wchodzi na serwer tylko wtedy gdy jest Live albo nagrywa nowy odcinek.
@Adex nie spędza bezpośrednio czasu z normalnymi obywatelami i   oprócz tych 2 żeczy @Adex nie spędza w taki sposób żaden inny czas na serwerze.

@Adex ja wiem że to wszystko o pieniądze się rozchodzi i że masz  prace po 10g.

Ale np. @Strazak1337 oczekuję aż @Adex zrobi regiony pvp , Ja oczekuję od ponad 2 tygodni na własny podpis a zauważyłem że jedynie cwaniak wchodzi na serwer tylko z administratorów i to tylko po późnych porach wtedy gdy jest po 6 graczy na serwerze.

Zamiescze ankiete w tym poście żebyście sami zdecydowali czy @Adex powinien by spędzać na serwerze EasyLife 2 Więcej czasuRE: Petycja dla adexa - Cwaniak142 - 08-11-2019

Jakoś jak byłem dzisiaj na serwerze to zamiast poprosić o podpis to wolałeś się droczyć ze strażakiem i pisać jakieś durne tabliczki na jego działce.


RE: Petycja dla adexa - Adex - 08-11-2019

Masz trochę racji w tym wątku, bo moja aktywność na EL ostanio spadła, ale ja jestem tego w pełni świadomy.


RE: Petycja dla adexa - nil8932 - 08-11-2019

A ja oczekuje kilka miesięcy aż mi przepiszesz pojazd halloweenowy


RE: Petycja dla adexa - NevenPL - 08-11-2019

(08-11-2019, 01:57)Cwaniak142 napisał(a): Jakoś jak byłem dzisiaj na serwerze to zamiast poprosić o podpis to wolałeś się droczyć ze strażakiem i pisać jakieś durne tabliczki na jego działce.

Kilka razy prosiłem ciebie czy mógłbyś stworzyć podpis a ty nie odpowiadałeś.


RE: Petycja dla adexa - Cwaniak142 - 08-11-2019

Aż specjalnie sprawdziłem logi. Ani razu nie napisałeś do mnie, ani chociaż na chacie, że coś byś chciał, byłeś zajęty droczeniem się ze strażakiem i okradaniem jarusia. Nawet jak się do ciebie tepnąłem bo kupiłeś region którego nie powinieneś kupować, o nic nie prosiłeś tylko dalej robiłeś swoje. Dopiero kick i groźba bana cię uspokoiła.

I taka rada na przyszłość. Robienie podpisów nie jest moim obowiązkiem, tylko dobrą wolą. Jak nie chcesz spaść na koniec kolejki w prośbach jakie gracze do mnie mają, to zacznij lepiej się zachowywać.


RE: Petycja dla adexa - Spakery - 08-11-2019

Zaczynając, tak może aktywność @Adex'a spadła i to dość mocno. Gdyż on jest już pełnoletni i ma prawo pracować ciężko. Gdyby zobaczyć jego aktywność na forum to nie jest najgorsza. Myślę że jeżeli Adex będzie miał luźniej w pracy to będzie tej aktywności więcej. Każdy ma chyba czas na odpoczynek.


RE: Petycja dla adexa - NevenPL - 08-11-2019

(08-11-2019, 03:31)Cwaniak142 napisał(a): Aż specjalnie sprawdziłem logi. Ani razu nie napisałeś do mnie, ani chociaż na chacie, że coś byś chciał, byłeś zajęty droczeniem się ze strażakiem i okradaniem jarusia. Nawet jak się do ciebie tepnąłem bo kupiłeś region którego nie powinieneś kupować, o nic nie prosiłeś tylko dalej robiłeś swoje. Dopiero kick i groźba bana cię uspokoiła.

I taka rada na przyszłość. Robienie podpisów nie jest moim obowiązkiem, tylko dobrą wolą. Jak nie chcesz spaść na koniec kolejki w prośbach jakie gracze do mnie mają, to zacznij lepiej się zachowywać.

Ja cie nie prosiłem o podpisy w czwartek tylko kilka dni / tydzień temu na /msg


RE: Petycja dla adexa - lek123 - 08-11-2019

za dużo słowa @Adex