Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Janushowax04]
1. Nick: maniaczeeq

2. Nick gracza oskarżanego: Janushowax04

3. Czas zdarzenia: 10:30

4. Opis zdarzenia: Gracz po otrzymaniu strzału z łuku na /warp strefagroovestreet ucieka przy użyciu komendy /fly. Dodam jeszcze, że ten gracz ciągle latał tam na fly'u więc prosze nie mieć do mnie pretensji, że sobie użyłem łuku. Jak widać gracz się palił. Wszystko jest w filmiku.

5. Dowody(SSY/Film): https://youtu.be/FM7s6nW0BBk

A tutaj wątki z banami za to oraz część regulaminu.

30. Zakazuje się latania podczas walki.

Proszę żeby pod postem wypowiadały się osoby które mają coś do powiedzenia a nie ludzie którzy jej bronią bo jej lubią i wystawiają opinie subiektywną lub robią jakieś dramy o to, że mam gang xD
wiesz ze jak trafisz ona nie ma obowiazku spasc czy tam pojsc do ciebie? skarga na nie
[Obrazek: fk5NThg.gif]
Zacznijmy od tego że ona nawet cie nie walnęła a ty już ze SKARGĄ!!! Skarga jest na nie bo to ty ją zaatakowałeś a ona cie nawet nie biła.
 [Obrazek: Kz4kBd4.png]
         On the way to Wonderland Heart
(22-05-2020, 10:43)Azrael napisał(a): wiesz ze jak trafisz ona nie ma obowiazku spasc czy tam pojsc do ciebie? skarga na nie

przeciez rozpoczeło się w taki momencie pvp więc nie może używać fly
Nie wiem czy wiesz ale nie brałam udziału w pvp.
Cały czas latałam nic nikomu nie robiłam w dodatku mam świadków Smile
[Obrazek: VpHiJLK.png]
Janushowa latała nic nie robiła bo się patrzyła jak się nawalacie.

Po 2 nie musi wyłączyć flya janushowa spaść gdy dostanie z łuku tylko jak mieczem.

Na nie nie masz dobrych powodów i niepotrzebny wątek tak btw zaśmieczasz forum
[Obrazek: Sword.Art.Online%3A.Alicization.full.2528968.gif] 
Daj psitulaska <3:c
Można uciekać za pomocą /fly, nie można się bić z /fly, chodź moim zdaniem to i tak brak RolePlay'u... Na nie
Obywatel
Niedostępny
uuuuuuuu gang Azrafila cie zje
A co do skargi to zawsze na arenach pvp jak ktoś używał fly to skarga była słuszna
(22-05-2020, 10:47)LordMaticior2 napisał(a): uuuuuuuu gang Azrafila cie zje
A co do skargi to zawsze na arenach pvp jak ktoś używał fly to skarga była słuszna

Uuuuu gang Maniaczka uważajcie bo Janushowa dostanie bana
 [Obrazek: Kz4kBd4.png]
         On the way to Wonderland Heart
(22-05-2020, 10:47)LordMaticior2 napisał(a): uuuuuuuu gang Azrafila cie zje

Znamy sie?
nie zeby cos 'krolu capsa" ale to nie oznacza ze odrazu mam 'gang"
[Obrazek: fk5NThg.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości