Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
[|Poradnik jak zrobić ładne Podanie|]

1. Jak piszemy cyfry np. 1 2 3 to piszemy Jeden dwa Trzy wtedy ładniej wygląda
2. Dajemy kolor i pogrubienie (to nie jest ważne)
3. Opisujemy swój charakter dokładnie np. Jestem niesmiały gdy spędzam dni z kolegami jestem wesoły
4. Opisujemy również jakie mamy hobby/pasję np. Moje hobby to Jeźdzenie na rowerze, ponieważ to fajny środek przemieszczania
5. Musimy się zapoznać z komendami/rzeczami, żeby ordynator/premier/komendant lub ktoś inny nam przyjął bo też od tego za leży ocena
6. Opisujemy ładnie zdania np. Wiek: Mój wiek to szesnaście lat lub Imie: Moje imie to Miłosz
7. Jeśli masz coś ciekawego do opowiedzenia to napisz a będziesz miał większe szanse i ładniejsze podanie Dziękuję

Oczywiście to przykład ja nie opisuje siebie
  Odpowiedz
Przydatne
Zrób jakieś podanie (wzór) i wtedy spoczko
  Odpowiedz
[|Poradnik jak zrobić ładne Podanie|]

1. Jak piszemy cyfry np. 1 2 3 to piszemy Jeden dwa Trzy wtedy ładniej wygląda
2. Dajemy kolor i pogrubienie (to nie jest ważne)
3. Opisujemy swój charakter dokładnie np. Jestem niesmiały gdy spędzam dni z kolegami jestem wesoły
4. Opisujemy również jakie mamy hobby/pasję np. Moje hobby to Jeźdzenie na rowerze, ponieważ to fajny środek przemieszczania
5. Musimy się zapoznać z komendami/rzeczami, żeby ordynator/premier/komendant lub ktoś inny nam przyjął bo też od tego za leży ocena
6. Opisujemy ładnie zdania np. Wiek: Mój wiek to szesnaście lat lub Imie: Moje imie to Miłosz
7. Jeśli masz coś ciekawego do opowiedzenia to napisz a będziesz miał większe szanse i ładniejsze podanie Dziękuję
Oczywiście to przykład ja nie opisuje siebie
PW
Odpowiedz Cytuj Zgłoś
  "W życiu ważne są tylko chwile..."
  Odpowiedz
Fajny poradnik, czm nie grasz na serwie
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości