Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bielik] Aktualne Prace

Aktualne prace w firmie
Biuro Turystyczne EL "Bielik"

Faktórzysta
Fakturzysta jest to pracownik działu księgowości. Do głównych zadań tego pracownika należy: wystawianie faktur oraz umów, sprawdzanie poprawności i czytelności, wprowadzanie umów do systemu firmy, przygotowywanie raportów, sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji. Szukanie informacji o budynku, działce turystycznej

Agent Reklamy
Do zadań agenta reklamy należy przede wszystkim wypromowanie danego produktu lub usługi i przedstawienie go jak największej liczbie odbiorców w sposób jak najbardziej atrakcyjny. Na to składa się jednak szereg innych obowiązków, które spełnia agent reklamy. Musi przeprowadzać spotkania handlowe w celu zyskania klientów, pomagać im w doborze formy i treści reklam.

Przewodnik
Podstawowym zadaniem przewodnika turystycznego jest oczywiście szczegółowe zaplanowanie trasy (gdy osoba zamawia wiecej niz jedną atrakcje). W tym momencie pojawia się jednak pewien problem, gdyż program zwiedzania musi być ściśle dostosowany do wymogów i oczekiwań grupy turystów – inne potrzeby mają bowiem osoby starsze, inne grupy szkolne i inne wycieczki firmowe. Zadaniem przewodnika turystycznego jest sprostanie właśnie tym potrzebom i oczekiwaniom. Warto również dodać, że w czasie trwania wycieczki do zadań przewodnika zalicza się również dbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Może przyszłości dodamy wiecej prac, jeśli macie pomysły to napiście mi na PW.
Kolory którymi są napisane zawody, są kolorami głównymi owych prac

Rekrutacja Aktualnie zamknieta
Proszę aby nikt nie kopiował firmy turystycznej
(wiem, że mnie nie ma, ale jestem)

Pozdrawiam Właściciel firmy
Bo my ludzie jesteśmy po to by kochać a nie nienawidzić ~Papcio Sidney Drollercaster

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości