Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma WKP
1. Nick na serwerze: pawel55
2. Nazwa firmy: WKP
3. Posiadasz wystarczająca liczbę pieniędzy oraz zgadzasz się na pobranie ich z Twojego konta w razie akceptacji firmy?: Tak, posiadam i pozwalam na pobranie ich z mojego konta.
4. Czym będzie zajmowała się Twoja firma?: 
Nasza firma będzie wielobranżowa. Będziemy mieć wiele oddziałów dostosowanych do potrzeb naszych graczy. Mamy zamiar skupiać się na rozpowszechnianiu RolePlay na serwerze. W WKPD każdy gracz może uzyskać pomoc Adwokacką (Pomagamy bronić się w skargach, pisać skargi, rozwiązywać kłótnie), Detektywistyczną (Mamy paru starszych i profesionalnych ludzi którzy są w stanie ustalić kto np: okradł firmę, szpiegować kogoś bądź chronić), Ochronę (Można wynająć u nas ochronę osobistą, restauracji i inną). Chcemy także udzielać pomocy psychologicznej itp. Nie tylko gracz ale także pracownicy mogą tutaj spełniać swoje marzenia będąc np: Psychologami czy kim tam chcą (Oczywiście jeżeli nie będzie to głupie)!!!
Dodatkowo jako że jestem vWłaścicielem w NEO będziemy mieć z nimi współpracę, restauracje będą u nas mile widziane. Mam też w głowie kilka wspaniałych i uniwersalnych pomysłów które z chęcią przekaże Ci @Adex na pw bądź na ts3 aby nie zdradzać ich innym.
Spytacie gdzie to zmieszczę? Tutaj! : http://easylife2.pl/showthread.php?tid=15664
na tak
tylko jakbys mogl to zmniejsz sygnature
zaraz Lipiec zaraz 3 lata z El2 jak to szybko mija 
Na nie moja firma też miała być wielobranżowa z oddziałami to było na NIE!
Na tak.
Może być
Poczekamy, zobaczymy jak się firma rozwinie
Eee... Sygnatura
Na tak też miałem taki pomysł ale też mogę go wykorzysta c
[Obrazek: 47579421_1012735002245237_46620877645886...e=5CBD8D59]
pewnie że na TAK xd
Na Tak
#STOPACTA2
Na nie!

A pozatym zmniejsz sygnaturę Wink
Niedostępny