Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary wątek "Brak kupionego VIP" - Ponawiam
Ponawiam wątek, ponieważ dodałem screeny jako dowód że pobrało mi środki z konta, których najprawdopodobniej większość, w tym @Adex nie widziała. (Reszta skopiowana z tamtego posta)

Wysłałem SMS o treści ag.enderchest na numer 74480, ale nie otrzymałem zwrotnego SMS'a z kodem do VIP. Co mam teraz zrobić Sad

Załączone pliki Miniatury

Jestem tylko obywatelem EasyLife
  Odpowiedz
To nie do nas Wink. Złóż reklamacje do tej firmy przez którą jest kierowana płatność.
kumpel ! Daj rep + Big Grin
  Odpowiedz
Gracz ze swojej strony zrobił wszystko dobrze. Sklep już od jakiegoś czasu nie działa tak jak powinien i nie widzę powodu aby gracze mieli od teraz użerać się z właścicielami hostingu skoro zrobili wszystko jak należy. Nigdzie nie ma ostrzeżenia, że sklep SERWERA raz daje rangi a raz nie. Jeśli właściciel serwera nie dostał kasy, którą ściągnęło z konta gracza to powinien to załatwić operatorem sklepu, a gracz mimo wszystko powinien dostać to za co pobrało mu pieniądze.
  Odpowiedz
Masz już vipa o ile się nie mylę?
Jak tak to do zamknięcia
Policjant EasyLife2
  Odpowiedz
jesli chodzi o to ze nie dostales rangi (kodu) bo ja mam tez serwer na tym hostingu i go szczerze nie polecem mialem to samo a i jeszcze jak mialem tam serwer gralem 20dni i sie zepsul Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości