Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa z Natusią1! Dlaczego ma ub ? [SkiperPL100]
Jak wiecie wszyscy dzisiaj Natusia1 na poczatku dnia dostala bana 5h za nie zapłacenie mandatu kara miała się skończyć o 21:47 więc ja się pytam jakim [cenzura] prawem ją odbanował @SkiperPL100 prosze o wyjasnienie te sytuacji albo danie jej ponownego bana. Okej rozumiem @STACHY225 sie pomylil ale ty zamiast jej dac bana do konca tej godziny to ja po prostu odbanowales! Nalezy jej sie kara za niezpalacenie mandatu! Prosilbym cie o zbanowanie jej znowu na czas jaki jej zostal! No halo szanujmy sie. Zaznacze jeszcze ze jej odwolanie zostalo odrzucone!
[Obrazek: f1cdec6d1957b.png]
Słuszna uwaga

Niee xDD Logic
Weteraniq EL2 <3
Czekam na decyzje komendanta @xBlacki lub @SkiperPL100 na ile dac bana lub nie dac
(09-13-2018, 09:40 PM)MatiS05 napisał(a): Jak wiecie wszyscy dzisiaj Natusia1 na poczatku dnia dostala bana 5h za nie zapłacenie mandatu kara miała się skończyć o 21:47 więc ja się pytam jakim [cenzura] prawem ją odbanował @SkiperPL100 prosze o wyjasnienie te sytuacji albo danie jej ponownego bana. Okej rozumiem @STACHY225 sie pomylil ale ty zamiast jej dac bana do konca tej godziny to ja po prostu odbanowales! Nalezy jej sie kara za niezpalacenie mandatu! Prosilbym cie o zbanowanie jej znowu na czas jaki jej zostal! No halo szanujmy sie. Zaznacze jeszcze ze jej odwolanie zostalo odrzucone!

EE no nie ja się pomyliłem tylko ktoś usunął wątek więc...
[Obrazek: WFkzomG.png] 
xDDDD
[Obrazek: bb71dc61b948bf8fda29bf927f51d98bb25d98b5...badbe1.png]
Xd jak tam chcesz to banuj se ją jak chcesz xd
Semiś Urzędnik EL 2

Zdecydowanie wyrażam zgodę na ponowne zbanowanie. Kara się nie zakończyła

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: SAHXcDg.jpg]
Faktycznie nie zwróciłem na to uwagi niech ktoś ją zbanuje do tej 21:47.
Administrator EasyLife2 Big Grin
Zbanowana //

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości