Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa z Natusią1! Dlaczego ma ub ? [SkiperPL100]
Jak wiecie wszyscy dzisiaj Natusia1 na poczatku dnia dostala bana 5h za nie zapłacenie mandatu kara miała się skończyć o 21:47 więc ja się pytam jakim [cenzura] prawem ją odbanował @SkiperPL100 prosze o wyjasnienie te sytuacji albo danie jej ponownego bana. Okej rozumiem @STACHY225 sie pomylil ale ty zamiast jej dac bana do konca tej godziny to ja po prostu odbanowales! Nalezy jej sie kara za niezpalacenie mandatu! Prosilbym cie o zbanowanie jej znowu na czas jaki jej zostal! No halo szanujmy sie. Zaznacze jeszcze ze jej odwolanie zostalo odrzucone!
[Obrazek: f1cdec6d1957b.png]
Słuszna uwaga
[Obrazek: USWByRa.jpg]

Niee xDD Logic
"Uczucia moje nie zmienią się z dnia na dzień dlatego tylko, że ktoś usiłuje na nie wpłynąć.”
Czekam na decyzje komendanta @xBlacki lub @SkiperPL100 na ile dac bana lub nie dac
(09-13-2018, 09:40 PM)MatiS05 napisał(a): Jak wiecie wszyscy dzisiaj Natusia1 na poczatku dnia dostala bana 5h za nie zapłacenie mandatu kara miała się skończyć o 21:47 więc ja się pytam jakim [cenzura] prawem ją odbanował @SkiperPL100 prosze o wyjasnienie te sytuacji albo danie jej ponownego bana. Okej rozumiem @STACHY225 sie pomylil ale ty zamiast jej dac bana do konca tej godziny to ja po prostu odbanowales! Nalezy jej sie kara za niezpalacenie mandatu! Prosilbym cie o zbanowanie jej znowu na czas jaki jej zostal! No halo szanujmy sie. Zaznacze jeszcze ze jej odwolanie zostalo odrzucone!

EE no nie ja się pomyliłem tylko ktoś usunął wątek więc...
Tu będzie autorska sygnatura.. Coming Soon!!
xDDDD
Xd jak tam chcesz to banuj se ją jak chcesz xd
Semiś pilnuje EL2
Zdecydowanie wyrażam zgodę na ponowne zbanowanie. Kara się nie zakończyła

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: SAHXcDg.jpg]
Faktycznie nie zwróciłem na to uwagi niech ktoś ją zbanuje do tej 21:47.
I don't even care that I don't care. 
Zbanowana //

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości