Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PG] Podanie na elektryka!
#1
1. Nick: STACHY225.

2. Imie: Stachu.

3. Wiek: 14 lat.

4. Od kiedy grasz na serwerze: od ok. roku

5. Cos o sobie (min. 5 zdań): Jestem Stachu, mam 14 lat. Interesuję się mechanizmami na bardzo zaawansowanym poziomie! Często tworze mechanizmy w których nawet osoby podające się za "zaawansowanych" się gubią Big Grin. Jednym z moich największych dzieł jest skarbiec, aby się do niego dostać trzeba podać karte by laserowe drzwi się otworzyły, wpisać kod na mapce 5x5 guzików, a wtedy otworzy się wejście 6x6 ze skarbcem Big Grin. Interesuję się wieloma sportami, składaniem komputerów, montowaniem, prorgamowaniem, grafiką, dziewczyną itd.! Lubie placki xD!

6. Dlaczego ciebie mamy wybrać?: Jestem jedną z bardzo nie licznych osób na serwerze, które się znają na tak zaawansowanym poziomie mechanizmów. Jestem ogarnięty, odpowiedzialny, miły Big Grin.

7. Jak oceniasz swoją znajomosć mechanizmów? (od 1-10): mocne 9,5/10 

8. Wyslij min. 1 ss twojego mechanizmu: no może nie ss ale film https://www.youtube.com/watch?v=YRKOf8fY4-g

9. Co bys dodał w PG jako elektryk?: Napewno bym wybudował duży OX, zrobił oświetlenie działki firmowej (w ziemi) oraz kilka innych mechanizmów

10. Czy umiesz pracować w małych grupach?: Oczywiście!
[Obrazek: JjP2dG6.png]
#2
No nie wiem

Na tak -
[Obrazek: iW1N9OT.png]
Odpowiedź damixa :
[Obrazek: IZRu67L.png]
#3
Podanie zaakceptowane! W wolnej chwili zapraszam na ts3 na rekrutacje głosową!
Przygotuj się!
[Obrazek: zJdE0C0.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości