Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [STACHY225]
1. Nick kati20
2. Nick gracza oskarżanego:STACHY225
3. Czas zdarzenia 2018-09-14 17:35
4. Opis zdarzenia:Wiec tak policjant STACHY225 napisał tak: "Musze napisac nieobecnosc" a ja tak dla zartu napisałam "jej wrescie i tu nagle ban za nic "Ochlon"
5. Dowody(SSY/Film):https://imgur.com/a/8pGEsAC
https://imgur.com/a/dVeOWfa
No trochę Nie odp. Zach.
Założyciel E - M [Easy - Music]

[Obrazek: 1c4715df94b47.jpg]
Imgur mi na PC nie działa :/

Moderator EasyLife2

Lightbulb 
Tak średnio bym powiedziała
[Obrazek: dla_maquey_specjalnie.jpg]

Aa więc tak..
Od 2 dni dręczysz mnie. Wczoraj byłaś dla mnie meega chamska. Dzis (no wczoraj też) ciągle jak caś pisałem odpyskowywałaś mi. Dałem Ci ostrzeżenie, jak widać nie przestałaś. Potem miałem Ci dac bana na 25min bo mnie juz serdecznie wkurzałaś, lecz przez literówke doszły 4min wiecej! Pozdrawiam
Tu będzie autorska sygnatura.. Coming Soon!!
jak dla mnie to jest ban za nic

UVIP Easylife

@STACHY225 skoro ona cie dreczy to :
Po 1: Nie wiesz jak zareagować w takiej sytuacji ?
Po 2: Mogłeś napisać skargę
Po 3: Masz dowody, bo na razie przemawiają one na korzyść @Kati15
[Obrazek: f1cdec6d1957b.png]
(09-14-2018, 07:13 PM)STACHY225 napisał(a): Aa więc tak..
Od 2 dni dręczysz mnie. Wczoraj byłaś dla mnie meega chamska. Dzis (no wczoraj też) ciągle jak caś pisałem odpyskowywałaś mi. Dałem Ci ostrzeżenie, jak widać nie przestałaś. Potem miałem Ci dac bana na 25min bo mnie juz serdecznie wkurzałaś, lecz przez literówke doszły 4min wiecej! Pozdrawiam

Wiem ze się pogodziliśmy ale ty na wszystkich którzy piszą na ciebie skargę mówisz se są dla ciebie chamscy lub cię dręczą :/

Test1
[Obrazek: dla_maquey_specjalnie.jpg]

Ban za nic.
Ni to obraza ni spam. Za co w ogóle to ban, pod jakikolwiek punkt taryfikatora to podchodzi w ogóle? Wczoraj skułeś gracza bo nie chciał ci oddać główki, dzisiaj ban za nic, nie szalejesz trochę?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości