Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacje 19-09-2018
(09-19-2018, 19:40)Kacna napisał(a):
(09-19-2018, 18:53)xxdamixx napisał(a):
(09-19-2018, 18:51)MatiS05 napisał(a): XDDDD
Mówi to osoba, która też bawi się rangami, dam przykłady (na jakie rangi sie przemieniles):
Urzednik, policjant, lekarz, moderator, admin, komendant oraz Wlasciciel (tak dał sobie tę rangę kiedyś, pozdro dla tych co mogą potwierdzić)
Ciekawe :/
Najpierw popatrz się na siebie a potem na innych może...

1. Dawałem sobie, nie komuś
2. Mówisz o sytuacji gdzie testowałem kolory? Nie wypowiadaj się jak nie wiesz co robiłem bo wkurzasz takim zachowaniem
No ale zalicza się to do zabawy dawanie sobie rang

@xxdamixx "testowaniem kolorków" nazywasz zadaniem sobie chyba 4 razy lekarza i leczenie ludzi? Lub komendanta na zebraniu? Albo policjanta dla Jaj?
[Obrazek: giphy.gif]PLUG DJ EL2 - @Adex to jak bodyguard, na tej dysce to stoi i patrzy. 

ee xxdamixx co ty se myślisz że co ty u siebie jesteś ty nawet faworyzowałeś ladyhero więc brawo ty i pewnie napiszę skargę o tym czekaj ty jesteś właścicielem tutaj

Policjant EasyLife2
Pomogłem zostaw Repa +

XDDDDDDDDD co się tu odjaniepawla ?
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 18(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
No cóż, trudno się mówi.
[Obrazek: BLvvLaM.png]
Xddddddddd
[Obrazek: 4QQxqx.gif]
Czy uda się wbić 35 rep+ do końca marca ?
Kto to odkopuje?

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: BLvvLaM.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości