Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora 26-09-2018
Podanie na Moderatora
-

1. Nick: Marmac100

2. Wiek: 15

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Uważam. że tak. Gdyby było inaczej nie starałbym się o tak odpowiedzialną rangę na EasyLife.

4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Marcel jak już dużo osób wie. Mieszkam w Województwie Kujawko Pomorskim. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, w mojej ulubionej szkole. Od niedawna wyprowadziłem się z mojego pięknego miasta, na wieś.. Tam faktycznie dowiedziałem się że czas płynie wolniej. Od dziecka interesuje się elektroniką, a przede wszystkim komputerami oraz telefonami. Również wtedy zacząłem przygodę z grami wideo! Jak każdy wie wciągają one i gram do dziś. Mam tysiąc myśli na minutę co sprawia że jestem bardzo sympatyczny i pełen energii. Mam również swoje pasje oraz inne zainteresowania jednym z zainteresowań są również gry Symulacyjne. Bardzo lubię wcielić się w wirtualnego kierwocę ciężarówki lub autobusu. Często pomagam mojej rodzinie w sprawach codziennych, oraz każdemu kto mnie poprosi. Często wychodzę z przyjaciółmi, czy to na rower czy do miasta. Zawsze świetnie się bawię. Mam barwne życie jak każdy, lecz każdemu zdarzą się małe upadki ale potrafię się otrząść, wstać i iść dalej! Przy mnie nigdy się nie nudzi.

5. Czemu to właśnie Ty?:  Jestem osobą odpowiedzialną, zawsze wykonuje swoją prace w wyznaczonym czasie. Można na mnie polegać oraz mi zaufać. Często jestem bardzo aktywny na forum oraz w grze. Pomagam nowym graczą na ts3/Easylife. Nie faworyzuje graczy, Każdy jest równy. Mam duże doświadczenie na serwerze, kiedy pierwszy raz dostałem się na "Lekarza" byłem pewny że wyżej już nie zajdę.. A jestem tutaj!

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, od dwóch miesięcy jestem budowniczym. Wcześniej byłem Urzędnikiem oraz Lekarzem.

7. Dopisz coś od siebie: Według mnie wniósłbym dużo do serwera, mógłbym bardziej pomagać graczom. Jestem często aktywny (nie licząc moich nieobecności, oraz niestety gram tylko w weekendy oraz w piątek) więc nie było by problemu z aktywnością na ts/gra. Kiedyś myślałem jak już pisałem że cały czas zostanę w pracy lekarza... Ale znalazłem się tutaj na Rekrutacji na Moderatora!

Z Poważeniem Marmac.
[Obrazek: THDxT26.jpg]
  Odpowiedz
1. Nick: xXADIXxI
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:Tak
4. Opowiedz coś o sobie: Jestem Adrian, bardzo lubię budować budynki i inne budowle. Bardzo dobrze się uczę, więc z aktywnością nie powinno być problemu. Kocham grać w piłkę nożną i tworzyć grafikę komputerową. W przyszłości chciałbym zostać architektem. Moją pasją jest jazda na rowerze i skuterze xD. Szybko się uczę więc jak wyżej wspomniałem ,, z aktywnością nie powinno być problemu"
Mieszkam w gminie Kobiele Wielkie i mam siostrę Milenę.
Mam swoją ekipę przy której zawszę dobrze się czuję.
Razem z moimi przyjaciółmi lubimy jeździć na motorach ja na skuterze. Jak dobrze pamiętam zawsze lubiłem rozkręcać różne rzeczy i tak w przeszłości odkręciłem drzwiczki od szafki, a potem te same drzwiczki spadły na moją siostrę.
5. Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ mam jakieś doświadczenie, umiem pracować w grupie. Myślę że dobrze wypełniał bym swoje obowiązki jako moderator. Spędzam też sporo czasu na serwerze.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Tak, byłem administratorem na serwerze typu skyblock. Zazwyczaj pomagałem graczom i moderacji, administracji.
7. Dopisz coś od siebie. Myślę również że przydał by się nowy moderator, ponieważ słabo z ich aktywnością oraz jak już są to są bardzo zajęci.
[Obrazek: BLwrko.gif]
  Odpowiedz
1. Nick: Pazdikson2000

2. Wiek: 18 lat (Za 2 mies)

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Jestem !

4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Robert, posiadam na karku 17 lat, za 2 miesiące już 18 lat. Aktualnie zamieszkuję Bydgoszcz, w owym mieście planuje się rozwijać i dokształcać w kierunku Policji. Uczęszczam do Technikum ZDZB, na profil: Policjant. Wracając do planów, chciałbym zacząć swoją karierę jako Kierowca patrolu drogowego w Bydgoszczy. Posiadam wiele plusów jak i minusów. Wymienię tylko i wyłącznie na pewno potrzebne do uwagi jak i potrzebne do rangi Moderator. 

Może zacznijmy od plusów.

Jestem osobą tolerancyjną, nie obrażam innych jak i ich nie poniżam, bo każdy ma swoją religie kolor skóry i tego już nie zmieni.

Także jestem osobą bardzo konsekwentną, gdy dostanę zadanie bez problemów wyrabiam się w terminie, jeżeli mam problemy zgłaszam się po porady do wyższych rang.

Jestem osobą zrównoważoną emocjonalnie, nie mam problemów z zachowaniem powagi sytuacji jak i posiadam spory dystans do swojej osoby.

Teraz poruszę swoje minusy.

Zdarza mi się powiedzieć słowa Cenzuralne, ale czasami.

Jestem osobą bardzo przyjmującą do siebie różne komentarze, które próbuję poprawić w swoim zachowaniu jak w innych rzeczach.

To są moje plusy i minusy najbardziej potrzebne abyście wiedzieli o tym ! Więc przedstawię wam moje pasje i jak spędzam czas wolny.

Po szkole albo i przed trenuje zawodowo koszykówkę, mam podpisany kontrakt z klubem "MKS Novum-Astoria Bydgoszcz" Aktualnie zespół znajduje się w 2 lidzie. Gram na pozycji Center, dla niektórych nie interesujących się koszykówką, jest to pozycja która stoi pod koszem i gra 1 na 1 tzn. "Post".
Również interesuje się samochodami, sam posiadam Mercedesa z rocznika 2014. Zdałem 1 tydzień temu prawo jazdy, niestety wczoraj w Mercedesie poszedł mi cały rozrząd i nie mam czym jeździć Sad ale po to jest komunikacja miejska Smile. Jeżeli chodzi o tą pasję to lubię poszperać w warsztacie wujka i coś mu pomóc.

5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem osobą która ma doświadczenie na danym stanowisku, nie mam problemów z przyswajaniem komend jak i z bez błędną ortografią. Na serwerze jestem od ponad roku i znam prawie, że wszystkich graczy. Nie mam wrogów na serwerze. Nie daje itemów ludziom z Gm 1, bo to automatyczny degrad, którego bym nie chciał jeżeli bym się dostał. Jestem na serwerze codziennie nawet po 4 godziny jeżeli mam luźno w szkole. Na pewno jestem osobą konsekwentną i nikomu nie po puszcze oszustwa jak i innych zakazanych rzeczy.
Z administracją moim zdaniem dogaduje się bardzo dobrze, tylko mam problemy z jednym administratorem ale się nie zagryzam o niego ani nic.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Miałem do czynienia z podobnym stanowiskiem nie raz.

7. Dopisz coś od siebie: Pisząc te podanie mam bardzo wielki dystans do siebie oceniając siebie, praktycznie patrze na siebie z 3 osoby. Zależy mi na randze Moderator, bo często jestem na serwerze i jestem lekarzem, ludzie floodują itp. a ja nie mogę zareagować, bo nie ma Admina/Moda nawet Policjanta. Nie będę prosił @Adex oraz @xxdamixx o przyjęcie do waszych szeregów, bo to nie ma sensu narzucać się, jest to wasza wspólna albo sama @Adex decyzja. Prosiłbym was o konsekwentnie sprawdzania podania.

Pozdrawiam Sprawdzających podania, Robert.
[Obrazek: 2ah8xkw.jpg]
  Odpowiedz
1. Nick:
Borowiczek

2. Wiek:
15 lat

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
Mam dużo syfu na biurku i nie potrafię organizować sobie czasu. Pomimo tego, ze strony społecznej i inteligentnej jeszcze nikt na mnie nie narzekał, więc odpowiedź brzmi - tak, jestem ogarniętą osobą.

4. Opowiedz coś o sobie:
Zaczynając, mam na imię Przemysław, mam 15 lat i chodzę aktualnie do 3 klasy gimnazjum (gatunek zagrożony, za rok wszyscy znikniemy i zastąpi nas plaga ósmoklasistów). Interesuję się wieloma rzeczami, jednak większość czasu poświęcam językomsportowiinformatyce i muzyce. Jak wspominałem, trochę tego jest, jednak najwięcej czasu poświęcam informatyce i nie mówię tutaj o przypadku "gram w grę, babcia sądzi że się na komputerach znam". Nie interesuje mnie programowanie, czy inne bzdety - ale jeśli chodzi o składanie, naprawianie, wymienianie czegoś tam w komputerach, czy innych sprzętach - to nie znam nikogo lepszego w moim wieku. Sportem interesuję się hobbystycznie, nie ociągam się z aktywnością fizyczną, ale też nie rozpaczam jak opuszczę jeden dzień treningu. Pomimo mojej choroby, czyli astmy, osiągam ponadprzeciętne, a nawet bardzo dobre wyniki w sporcie. Tak samo jest i z muzyką, tylko hobbystycznie, w tym wypadku nawet nie robię nic w tym kierunku. Słucham tego co mi wpadnie do ucha, jednak większość mojej playlisty opiewa w G-Funk Rap i rock n' rollowe kawałki z lat 70-80. Kontynuując, sprawa z językami wygląda tak, że poszerzam wiedzę pozaszkolną z angielskiego, ponieważ wiem, że mi się przyda - w przeciwieństwie do niemieckiego, z którego również mam dobre oceny, jednak polega to tylko na wkuwaniu i zapominaniu. Reszta przedmiotów również leci mi dobrze, zawsze mam ze wszystkich co najmniej czwórkę.
W Minecrafta gram od 2012 roku, z dużą przerwą, która trwała od 2014 do 2018. Pogrywam sobie również w inne gry, w większości fabularne, jednak większość czasu na komputerze spędzam własnie na graniu w Minecrafta. Traktuję gry jako zwykłą rozrywkę, ale jednak spędzam przy nich dużo wolnego czasu, jak większość dzisiejszego społeczeństwa. Raz na jakiś czas przeczytam jakąś książkę, w większości przypadków jest to jakaś lektura szkolna, która akurat przypadła mi do gustu, jednak czasami zdarza mi się tak o, z własnej woli przeczytać coś w kilka wieczorów. Odziedziczyłem to prawdopodobnie po swoim ojcu, który również interesuje się literaturą.
Mówiąc o moim charakterze, postrzegam się jako realistę, jednak większość z moich bliskich przyjaciół czasami dostrzega we mnie zaiste zagorzałego pesymistę. Nie mi to oceniać, ale jednak pomimo tego pesymizmu, to nigdy nie zostałem zwyzywanym od sadysty, a osoby z zewnątrz odbierają mnie jako wesołka. Ponadto, według wielu osób jestem kreatywny i jest to prawdopodobnie prawda, ponieważ nigdy nie miałem problemu z wypracowaniami różnego rodzaju. Nigdy nie lubię się rozpisywać, jednak zawsze potrafię przekazać pisemnie rzeczy istotne. Staram się być sprawiedliwym i uczciwy, w większości przypadków mi się to udaje. Zawsze próbuję być wzorcem idealnym, no ale wiadomo, jak to wychodzi w praniu. Potrafię szanować innych, ale tylko z wzajemnością, która jest prawdziwa, a nie sztuczna. Niezależnie od relacji, wieku czy innych współczynników, potrafię się z każdym dogadać. I to dosłownie, czasami zajmie mi to więcej czasu, ale z każdym. Z dogadywaniem się przychodzi mi również brak aspołeczności, nawiązywanie znajomości jest dla mnie najzwyczajniej w świecie łatwe. Jedyny problem pojawia się wtedy, gdy ktoś wspomni o polityce, ponieważ ja jestem w tym temacie zupełnie zielony i nigdy się tym nie interesowałem i tak samo będzie prawdopodobnie w przyszłości.
Tak w sumie to wszystko, co chciałem o sobie napisać. Jak wyżej wspomniałem, nie lubię się rozpisywać, wręcz nie umiem, a niedobór informacji na mój temat zawsze można uzupełnić przy rozmowie

5. Czemu to właśnie Ty?:
Ponieważ odznaczam się wytrwałością w dążeniu do celu. Pisząc to podanie nie dostałem jakiejś chwilowej zajawki, nie "znudzi" mi się stanowisko moderatora po miesiącu. Po prostu lubię pomagać ludziom, w tym przypadku pod postacią graczy. Podoba mi się atmosfera na tym serwerze i chciałbym aby nie zmieniła się na gorsze, i to jest właśnie mój cel, aby dołożyć do tego celu swoją cegiełkę. Wszyscy razem tworzą społeczność, a ja będąc jej częścią, chciałbym się jej jakoś przysłużyć. Perfekcyjny to ja nie jestem, ale można mnie cenić za szczerość. Ze strony technicznej strzelam, że znam niecałe 50% komend które obowiązują moderatorów, ale od tego jest właśnie nauka. W tym przypadku, zajmując się swoim hobby (czyt. pomoc graczom EasyLife) prawdopodobnie w mgnieniu oka zrozumiem działanie większości pluginów/komend. Dodatkowo, poza miłymi słowami, które wyżej wypisałem, jestem człowiekiem myślącym, który nie działa pod napływem chwili, przez co pasuję wręcz idealnie. Jestem otwarty na wszystkich i nie siedzę 24/7, próbując udupić jakiegoś gracza. Nie patrzę w tej grze na wartości materialne (czyli serwerowe $$$, itemy i inne duperele), bo dla mnie jest to miłe spędzanie czasu, czego niektórzy niestety nie rozumieją. No i oczywiście aktywność, czyli coś, bez czego nie miałbym podejścia. Potrafię spędzić nawet 3/4 dnia przed komputerem, więc nie będzie to problemem.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Nigdy nie miałem żadnej rangi administracyjnej na żadnym serwerze, ani w żadnej grze. Pomimo tego, jestem wręcz w stu procentach pewien, że przyda mi się podejście do innych graczy, z którego słynę.

7. Dopisz coś od siebie:
Na EasyLife gram od końcówki sierpnia bieżącego roku. Podczas swojej dość krótkiej gry zostałem jedynie raz zbanowany, jednak po napisaniu odwołania została przyznana mi racja, dzięki czemu dostałem następnego dnia unbana. Poza tym nie dostałem żadnych kar, więc moja "kartoteka" jest tak naprawdę czysta. Mało graczy miało ze mną dotyczenia, jednak jeśli już dochodziło do jakiejś interakcji, to zawsze każdy był zadowolony i słyszałem na swój temat jedynie zalety.
  Odpowiedz
PODANIE NA MODERATORA

1. Nick:
KsamiX

2. Wiek:
Mam 13 lat, i wiem że to nie wystarczający wiek na pełnienie funkcji moderatora. Ale spróbować można ;3.

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
Wydaje mi się że tak, ale ja osobiście nie mogę tego stwierdzić. Każdy uważa inaczej.

4. Opowiedz coś o sobie:
Jestem Krzysiek i mam 13 lat. Lubię pływać, czasami też gram w piłkę ręczną. Lecz najbardziej interesuje mnie programowanie. Co prawda jakieś pikselowe gierki ale, powoli programuje na coraz wyższym poziomie. Uczę się na mniej więcej 4-5, to cytat: ,,Kujon xDDD" ale mi to nie przeszkadza, a i tak spędzam dużo czasu z rówieśnikami. Na EasyLife2 zawitałem dawno temu, a dlaczego tu? To chyba jedyny taki serwer z taką fantastyczną społecznością.

5. Czemu to właśnie Ty?:
Myślę że nadaje się na stanowisko moderator z owych powodów:
1. Jestem aktywny.
2. Jestem na serwerze od bardzo dawna.
3. Mam duże doświadczenie.
4. Mam dużo wolnego czasu :3.
5. Jestem przyjazny, towarzyski i ogólnie sympatyczny.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Oczywiście że tak! Nie raz zostałem przyjmowany na stanowisko właśnie głównie na moderatora. Lecz nie raz zostawałem budowniczym, jeśli chodzi o doświadczenie jest dość duże. Czy to dużo w porównaniu z innymi? Sam nie wiem ale myślę że to nie jest najgorsze doświadczenie. :3

7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^)
(Do wszystkich osób które napisały podanie): Otóż niech wygra najlepszy! I najlepiej pełni tę funkcje! Powodzenia wszystkim!!! No i damix wybierz najlepszego/najlepszą kandydata/kandydatkę :D. Pozdrowionka C;
kumpel ! Daj rep + Big Grin
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości