Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na doradce [PG]
1.Nick: iloveanime

2.Wiek: 26

3.Od kiedy grasz na serwerze?: Od 2 miesięcy 

4.Dlaczego to właśnie ty?: Mam dużo pomysłów, jestem aktywny, potrafię zachować zimną krew oraz mam moim zdaniem sporą wiedzę na temat serwera 

5.Coś  O sobie (minimum 3 zdania) : Mam na imię Piotrek mam 26 lat, jestem po studiach informatycznych, mam 4 zawody, oraz uczęszczam do placówki by zrobić 5. Interesuję się szermierką, siatkówką oraz koszykówką. Wolnymi chwilami lubię poodbijać piłkę do kosza wśród złotych jesiennych liści. Raz na jakiś czas spotkam się na piwku ze znajomymi, pogadamy pośmiejemy się rozbijemy szyby eee znaczy się pomożemy ludziom. Jestem osobą która ma wielkie poczucie humoru oraz dystans do siebie, nie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. W ostatnim okresie czasu brałem udział w zawodach szermierki i udało mi się zdobyć 2 miejsce z nagrodą em wystarczającą. Lubię czytać książki z gatunku fantasy oraz romans.  

6.Czy Umiesz dobrze doradzać?: Myślę że tak, wielu ludziom pomagam, jeszcze skargi nie widziałem 
[Obrazek: 9fb3f205001a3b7b50257598]
tikkkk
[Obrazek: nJuqhI6.png] 
na tak
║║║░░▄██║║║║░░░▄█░╔╗
╚╬╝░██▄█╬╬╬╬╬╬███░║║
░║░░░▀██║║║║░░░▀█░╠╝
Podanie zaakceptowane! W wolnej chwili zapraszam na ts3 na rekrutacje głosową!
Przygotuj się!
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości