Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Egzaminatora [Neksiak]
Nick:  Neksiak
Imie: Jakub
Ranga w urzędzie: Urzędnik (O.P)
Coś o sobie (min. 3 zdania): Siema, mam na imię Jakub i od niedawna zostałem Urzędnikiem na serwerze. Jestem osobą, która patrzy na świat pozytywnie i zawsze chodzi z uśmiechem na twarzy. Od zawsze chciałem być w jakiejś frakcji, przez co napisałem podanie na urzędnika, które zostało zaakceptowane. Dlatego też, postanowiłem wspinać się coraz wyżej i dostawać kolejne awanse i premię, pisząc podanie na egzaminatora w urzędzie. Jestem również osobą ambitną i dążąca do celu, który sobie wyznaczę, a także - osobą, która nie stresuje się w niektórych sytuacjach, dlatego też, wyrabianie prawa jazdy nie będzie dla mnie trudne.
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą ambitną i ogarnięta, co daje dużo do myślenia. Od początku interesowałem się by nie zostać egzaminatorem, dlatego też, piszę to, gdyż chciałbym spełnić swoje marzenia, będąc coraz na wyższym stopniu w urzędzie. Oprócz tego - od początku zostania urzędnikiem powiem szczerze, interesowało mnie prawo jazdy, więc przyszykowałem się lekko i wiem na czym polega praca, dlatego też myślę, że się nadaje na to stanowisko... By zostać egzaminatorem zmotywowałem się i napisałem podanie, z prostej przyczyny - jest dość mało egzaminatorów, dlatego też próbuje swoich sił. Z wyjątkiem tego - osobą aktywną można mnie nazwać, miałbym czas na robienie prawa jazdy, dodam też, że wiele graczy chcę prawo jazdy lub rejestracje, a niestety - nie ma dużo egzaminatorów. Chciałbym też zostać z powodu chęci robienia czegoś więcej i więcej, bo szczerze - ciągłe robienie dowodów jest nudne, dlatego też, wydaje mi się, że jeśli zaakceptujecie moje podanie, będę coraz aktywniejszą osobą w urzędzie i bez problemowo robiłbym prawa jazdy. Również postanowiłem znów spróbować na tej posadzie, by w końcu móc się dostać. Mam nadzieję, że poprawiłem błędy i niewielkie niedopatrzenia.
Ile czasu grasz dziennie na serwerze?: Nie wiem dokładnie, ale na pewno 3-5h codziennie. Zdarzy się też, że będę krócej.
Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawy mikrofon?: Tak
Czy zapoznałeś się z opisem pracy egzaminatora?: No jasne 
Czy wiesz, że opiekun może odrzucić twoje podanie, bez podawania przyczyny?: Tak
wow na tak

✔ Lekarz | Easylife2

ooooooo OOOO NA TAKJ

Japko Rybena i xBlacki <3

Ryben123 Urzędnik EasyLife2! Mąż Komendanta! <3 <3
Na tak
Nie mam życia na estońskich serwerach...

[Obrazek: RlRlWAw.png]

Gratulacje!!

Zapraszam Cię na ts3, w celu przeprowadzenia rekrutacji głosowej!
Ip ts3: easylife.gclan.pl 
[Obrazek: Me9iOT9.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości