Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forum] Dodanie Regulaminu Działów
Nazwa: Dodanie Regulaminów Działów
Opis: Osoba z administracji pisałaby taki regulamin, który każdy użytkownik powinien przestrzegać np. do skarg napisać, żeby użytkownicy nie pisali bezsensownych postów do nie swojej skargi. Tak osoba dostałaby ostrzeżenie i wiadomość zostałaby usunięta. Dzięki temu osoby nie spamiły i nie nabijały sobie postów, a forum było by lepsze niż jest teraz.
Przydatność: Średnia
Co wniosłaby ta sugestia: Czyste forum oraz nikt nie będzie sobie nabijał postów.

(oczywiście nie chodzi o wszystkie działy)

PS. Nasuwa się propozycja dodania rangi "Moderator Forum" która nadzoruje to wszystko.
Uważaj na drodze, bo różne przypadki się zdarzają :p
  Odpowiedz
Na nie
[Obrazek: Me9iOT9.png]
  Odpowiedz
(10-10-2018, 10:13 PM)STACHY225 napisał(a): Na nie

Właśnie o to chodzi piszesz nie potrzebny post a jak już piszesz to podajesz argumenty.
  Odpowiedz
(10-10-2018, 10:15 PM)lekowsky napisał(a):

Właśnie o to chodzi piszesz nie potrzebny post a jak już piszesz to podajesz argumenty.

On dał swoją ocenę i nie musi podawać powodow
Policjant EasyLife2
  Odpowiedz
(10-10-2018, 10:55 PM)dawid1337dawid napisał(a):
(10-10-2018, 10:15 PM)lekowsky napisał(a):

On dał swoją ocenę i nie musi podawać powodow

Nie musi ale było by fajnie gdyby podał nie czytasz zrozumiale
  Odpowiedz
Na nie. Dlaczego aż tak bardzo chcecie ulepszać to forum niż sam serwer? Dlaczego cały czas są jakieś bezsensowne i nieprzemyślane propozycje? Jak dla mnie za bardzo skupiacie się na forum niż na rzeczy ważniejszej czyli serwerze.
  Odpowiedz
Na tak
Nie mam życia na estońskich serwerach...

Odpowiedz
Na tak.
Założyciel E - M [Easy - Music]

[Obrazek: 1c4715df94b47.jpg]
  Odpowiedz
Na nie
  Odpowiedz
(10-11-2018, 12:40 AM)DobreSmaczne napisał(a): Na nie. Dlaczego aż tak bardzo chcecie ulepszać to forum niż sam serwer? Dlaczego cały czas są jakieś bezsensowne i nieprzemyślane propozycje? Jak dla mnie za bardzo skupiacie się na forum niż na rzeczy ważniejszej czyli serwerze.

To moja pierwsza propozycja dotycząca forum
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości