Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PG] Awanse, degradacje, ostrzeżenia

Awanse

@Pazdikson2000 - Z rangi Adwokat [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę Adwokat [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

@Neksiak - Z rangi Sekretarz [Obrazek: star.png] Na rangę Sekretarz [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

@Timeoneq - Z rangi Opiekun Doradców [Obrazek: star.png] Na rangę Opiekun Doradców [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

@Ryben123 - Z rangi Sprzedawca [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę Sprzedawca [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

@STACHY225 - Z rangi Elektryk [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę Elektryk [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

@Cwaniak142 - Z rangi Dostawca [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę Dostawca [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

Budowniczy @Orbit25 - Z rangi Budowniczy [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę Budowniczy [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]

Degradacje

@Rowerekk - Z rangi Architekt [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę ???
Powód: Perm na serwerze

@robercik66 - Z rangi Adwokat [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] Na rangę ???
Powód: Perm na serwerze

Ostrzeżenia

Nikt nie dostaje ostrzeżenia jednak @dawid1337dawid masz się poprawić inaczej zakończy się to ostrzeżeniem 1/2

[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Git ..
Założyciel E - M [Easy - Music]

[Obrazek: 1c4715df94b47.jpg]
  Odpowiedz
gz gz
║║║░░▄██║║║║░░░▄█░╔╗
╚╬╝░██▄█╬╬╬╬╬╬███░║║
░║░░░▀██║║║║░░░▀█░╠╝
  Odpowiedz
Gratuluję

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

Odpowiedz
Eee zbieram piasek i żwir bo kala mi to zlecila
[Obrazek: YQUU9Ct.png]
  Odpowiedz
OOO Awans <3
  Odpowiedz
Graty i Dzięki
[Obrazek: nJuqhI6.png] 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości