Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [Onion]
1. Imię-->Kacper

2. Nick-->Onion

3. Wiek-->14

4. Od kiedy grasz na serwerze-->3 tygodnie (i chyba 2 dni)

5. Coś o sobie-->Mam na imię Kacper, mam 14lat i nie jestem po mutacji. Mam dwóch braci, ale jest spokój. Kiedyś miałem okazję być moderatorem na serwerze ale ten serwer już nie działa. Tym czasowo mieszkam w Angli. Moi rodzice bardzo lubią podróżować po świecie. Moim ulubionym zwierzęciem jest pies. Bardzo lubię pomagać i jestem uprzejmy, wolny czas spędzam na odrabianiu lekcji, lub przed elektroniką (ps4, komputer, laptop, telefon).

6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:-->Jestem miły i także pomocny i jak pisałem miałem okazje być moderatorem jednego z serwerów i mam (może nie duże) doświadczenie.

7. Zainteresowania-->Moje zainteresowania to: rysowanie, gotowanie, gry komputerowe.

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego?-->Ja moją ortografie oceniam na (9/10).

9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?-->nie byłem nigdy karany, ponieważ przestrzegam regulaminu serwera.

10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer-->Ja na serwer mogę spędzić około 4godz.

11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon-->Owszem posiadam sprawny mikrofon, a także posiadam ts3 (TeamSpeak3).

12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników-->Tak

13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty-->Tak

14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca-->Tak, i rozumiem na czym polega praca.
Na tak-
Podanie ładne
Nie widuje cię na serwerze
Teraz policjant
Były  Zastępca premiera
Były lekarz
Neutral++
P.S Tymczasowo się pisze razem i zmień to 9/10 bo masz troche błędów
Nie mam życia na estońskich serwerach...

(10-11-2018, 06:53 PM)Nokulus napisał(a): Na nie
P.S Tymczasowo się pisze razem i zmień to 9/10 bo masz troche błędów

(tymczasowo) to nie zauważyłem że jest błąd Big Grin

(10-11-2018, 06:50 PM)HAGO1237 napisał(a): Na tak-
Podanie ładne
Nie widuje cię na serwerze 
teraz mam czas i jestem na serwerze (dziękuję za komentarz)
Na nie powód klamanie w podaniu jakoś na forum jest ze grsz od dzisiaj a zresztą może raz CB widziałem na serwie ale nie jestem pewien czy to napewno ty
Semiś pilnuje EL2
(10-11-2018, 07:02 PM)Semi1706 napisał(a): Na nie powód klamanie w podaniu jakoś na forum jest ze grsz od dzisiaj a zresztą może raz CB widziałem na serwie ale nie jestem pewien czy to napewno ty

Boze to że jest na forum od dzisiaj nie oznacza że na serwerze gra od dzisiaj -_-
Nie mam życia na estońskich serwerach...

Jestem na tak
Ale taka rada dla ciebie, nie odpowiadaj na komentarze Smile
[Obrazek: dla_maquey_specjalnie.jpg]

Neutral
SadŻałobaSad
*13.10.18r.*
[*]
(10-11-2018, 07:02 PM)Semi1706 napisał(a): Na nie powód klamanie w podaniu jakoś na forum jest ze grsz od dzisiaj a zresztą może raz CB widziałem na serwie ale nie jestem pewien czy to napewno ty

dzisiaj założyłem konto na forum więc może dlatego
Nie znam cię

Japko Rybena i xBlacki <3

Ryben123 Urzędnik EasyLife2! Mąż Komendanta! <3 <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości