Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [NICK]
Heart 
1. Imię: Marcel
2. Nick: Marcelek1506
3. Wiek: 16
4. Od kiedy grasz na serwerze?: od prawie roku
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) także jestem Marcel mam 16 lat. Oraz bardzo lubię grać i budować. oglądać na yt oraz także biegać. Lubię także grać w piłkę nożną trochę w siatkówkę i piłkę ręczną. oraz także w koszykówkę bo jestem w to całkiem niezły. Moje ulubione gry to Minecraft , Gta v , far cry 4 oraz 5 , the forest , outlast 2 i seria assasin's creed.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: bo jestem zabawny mam talent dogadywania się z graczami jestem także zabawny nie przeklinam na serwerach jestem miły i pomocny jestem także cierpliwy.
7. Zainteresowania: gry , książki , sport , malowanie Big Grin wiele innych Smile 
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 10/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) nigdy nie byłem zbanowany
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? 5h
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Tak
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak
Na tak
~Traktujesz go jak powietrze~ lecz bez powietrza żyć nie można.

Twoje Podanie Zostało Głównie zrobione na nie możliwe powody : Kłamstwa w Podaniu ( Ogromne ) Z Pozdrowieniami @Ryben123

Japko Rybena i xBlacki <3

Ryben123 Urzędnik EasyLife2! Mąż Komendanta! <3 <3
Gdzie ty widzisz rok?
NA NIE

✔ Lekarz | Easylife2

XDD
Na nie
Nie mam życia na estońskich serwerach...

Nie
SadŻałobaSad
*13.10.18r.*
[*]
na nie
[Obrazek: BLwrko.gif]
na nie
Sprzedawca w PG

Podejrzewam, że mam depresje.

na nie
Policjant EasyLife2
[Obrazek: sKHaOJT.png]