Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rezygnacja] Technik xxdamixx
Heart 

Rezygnacja @[b]xxdamixx[/b]

Obecna posada: Technik

Niestety muszę się pożegnać z rangą. Nie mam zbytnio czasu na grę i pomoc. Duża ilość graczy zaczyna mówić ze jestem nie pomocny, choć tylko gdy wchodzę na serwer, od razu jestem w plikach... Niestety nie mam kiedy zająć się pomocą dla graczy.

Dziękuję @[b]kala15[/b] za możliwość rozszerzania moich umiejętności realizując twoje wizje na ulepszanie szpitala.

Mam nadzieję, że następny Technik spisze się lepiej niż ja oraz będzie miał na celu rozbudowywać serwer a nie działać na jego szkodę.

Postaram się wchodzić na serwer gdy tylko będę mógł.
Przykro mi @Adex, że cię zawiodłem, liczyłeś, że zostanę na dłużej i pomogę ci prowadzić serwer, ale taka jest moja decyzja.

Nie miejcie do mnie negatywnego nastawienia, męczyły mnie niektóre osoby i po prostu mam dość takiego traktowania.

Niektórzy zrobili ze mnie kozła ofiarnego i obwiniają mnie za każdy popełniony błąd graczy. Nie wiem co niektórzy mają w głowach...

Chciałem być dobrze zapamiętany i mam nadzieję, że większość będzie mnie kojarzyć z osobą, która starała się dobrze pracować nad serwerem

Uważam, że dodałem jedne z ważniejszych rzeczy na serwer i będzie on dalej się rozwijał...
Cieszę się, że mogłem pracować nad tym projektem i mogłem pomagać go modernizować.

Jest mi miło za każde szczere „Dziękuje” lub „dobra robota, widać, ze robisz coś dla serwera” wypowiedziane nie z powodu podlizywania się tylko ze szczerej opinii.

Myślałem nad wystawieniem tego wątku przez dłuższy czas. Tylko @kala15 wiedziała kiedy zamierzam/zamierzałem go wystawić, @kala15 próbowała odepchnąć mnie od tego pomysłu, chciała żebym został i dalej zajmował się serwerem.

Pewnie będę tej decyzji żałował ale szukam źródła zarobku a na EasyLife robiłem bardziej z pasji. Chciałem aby serwer się rozwijał.

Dziękuję @kala15, że we mnie wierzyłaś do samego końca, chcę cię powiadomić, że Heh... wygrałem zakład Wink.

Bede chciał teraz poświecić większość mojego czasu innym serwerom aby je tworzyć i mieć z tego zarobek.

@Adex wiem, że z tobą rozmawiałem o robieniu innych serwerach ale jestem typem człowieka, który robi jeden projekt... nie potrafię robić serwera jeżeli zajmuje się aktualnie innym.

Przykro mi, że to właśnie tak się potoczyło.

Jeżeli ktoś nie uważnie czytał to powtórzę, że rezygnuje z powodu wzięcia pracy nad projektem gdzie mi zapłacą, jestem osobą, która woli pracować nad jednym projektem. Nie piszcie, że Adex powinien dawać mi kase bo sam mówiłem ze będę robił za darmo... dzięki za czytanie do końca Heart

PS tym razem to nie zart <3
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
  Odpowiedz
Nieeeee
[Obrazek: HhY9yDN.jpg]
  Odpowiedz
Szkoda byłeś i będziesz fajny
Pan Urzędnik 
  Odpowiedz
Dziękuję za wszystko @xxdamixx, za rekru na Premiera, za to że we mnie wierzyłeś, za miłe pogawętki i wgl. Dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla serwera, byłeś najlepszym technikiem EasyLife'a, super budowniczym oraz fajnym kolegą. Dziękuję Ci za ten czas spędzony razem. Liczę, że jeszcze się spotkamy na serwerze, że będziemy pisać oraz życze Ci powodzenia.

Dzięki @xxdamixx za wszystko co zrobiłeś dla mnie i dla innych...
Szkoda, ale rozumiem twoją decyzję
[Obrazek: a143dca796597.png]
  Odpowiedz
No kurdę w Ch*j szkoda....... Ale jednak wiele Zrobiłeś dla serwera ! Życzę Ci Damian szerokości w Twojej karierze !
Jakieś sprawy ? Pisz PW !
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie no zasłużony technik, no cóż bywaj
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz
o kurcze!
Zrobiłeś dużo dla serwera
Bywaj i powodzenia w karierze
[Obrazek: D69Ok1v.png]
Co ja się będę pier***ił z tym telewizorem, biorę go - Adex 2k20
  Odpowiedz
Byłeś dobrym technikiem
  Odpowiedz
COO? niee należy się jakiś film dla niego nakręcic
Pomysłowa Sygnatura
  Odpowiedz
Szkoda naprawde... dla serwera zrobiles wiele... powodzenia w dalszych projektach Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości