Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [@Risky2405]
Nick: Risky2405
Imię: Bartosz
Ile już grasz na serwerze?: około 5-6 miesięcy (od 09 sierpnia 2018)
Czy byłeś kiedyś karany/a banem/mutem (jak tak to za co)?: było tam za podróbę serwera, tworzenie multikont, lecz wszystko zostało wyjaśnione
Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza?: tak, znam
Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonem?: tak, posiadam
Ile czasu możesz poświęcić dla pracy lekarza (od poniedziałku do piątku oraz w weekend)?: Myślę, że od 3 nawet do 5-6 godzin
Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań): Mam na imię Bartek, mam 13 lat. Mieszkam w Żorach w województwie Śląskim. Aktualnie uczęszczam do VII klasy podstawówki. Jeśli chodzi o szkołę, to mam dobre oceny, zachowanie w miarę dobre. Szybko nawiązuję nowe znajomości przez co mam dużo kolegów. Nie cierpię, jeśli ktoś oszukuje lub kłamię. Jestem na to "uczulony". Mam dobre oceny, zachowanie również w miarę. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem, informatykiem lub prawnikiem.
PLUSY:
- miły
- towarzyski
- pomocny
- lubiany
- szybko nawiązuję znajomości
MINUSY:
- leniwy
- szybko się denerwuję

Oczywiście mam więcej plusów i minusów, lecz w podaniu chciałem właśnie wymienić te najczęstsze.
Czy dobrze będziesz się sprawował jako lekarz?: no oczywiście
Dlaczego akurat Ty?: Byłem urzędnikiem, więc doświadczenie tam jakieś mam. Zaczynam się powoli interesować medycyną w realnym życiu, dlatego chciałbym zobaczyć jak to jest być lekarzem na serwerze, ale opartym na prawdziwym życiu.
Czemu posada lekarza, a nie np. urzędnika/policjanta?: Tak jak wspomniałem byłem urzędnikiem długi czas i po prostu ta praca zrobiła się już nudna. Na policjanta nie czuję się jeszcze na siłach, więc pomyślałem, że napiszę podanie na lekarza.
Jesteś świadom, że zarząd może odrzucić Twoje podanie bez podania przyczyny?: tak, jestem tego świadom.
[Obrazek: NkkIyRY.png]
Na tak podanie ładne
Parę banów i kicków nie pamiętam za co XD
3 permip, da się zapomnieć xd
Neutral

"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18

Na tak.
(01-21-2019, 19:12)Nokulus napisał(a): Parę banów i kicków nie pamiętam za co XD
3 permip, da się zapomnieć xd
Neutral

Poprawiłem. Miałem taki szkic, i miałem se poprawić, ale zapomniałem xD
[Obrazek: NkkIyRY.png]
Neutral bo 3 poważne permy xd
[Obrazek: BgusGO9.png]
Na tak -
RIP KRZYS16 *21.01.19r.*
#HAGO1237
Na tak
Racuchy 
[Obrazek: RovrrGJ.png]