Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Premiera 2017-11-27

Rekrutacja na Premiera!
2017-11-27

1. Nick:
2. Wiek:
3. Od kiedy grasz na serwerze?:
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: 
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach:
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?:
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?:
10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?:

Podania prosimy pisać w odpowiedzi do tego posta.
Posty inne niż podania będą usuwane oraz banowane!

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

1. Nick: SzpiegSon

2. Wiek: 14.5

3. Od kiedy grasz na serwerze?: od kiedy nie było jeszcze premiera

4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Witam adexa! Nie wiem czy dostałem się na rangę budowniczy, więc składam podanie na premiera.

5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?:  Tak umiem, jak dostanę szansę to to pokaże.

6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Witam jestem Bartosz, mam 14 lat.  Interesuję się informatyką, biologią. Z ortografii jestem najlepszy w szkole Smile .  Uwielbiam serwery real-life, fabularne.  Jako premier myślę, że wykonywałbym dobrze swoje obowiązki.  Nie jestem pokłócony z nikim z administracji.

7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?:  Pozmieniałbym kadrę urzędniczą i dodałbym kilka nowych rzeczy Wink

8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:  6h (forum - 24h na dobę) XD
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon? Tak posiadam
Założyciel E - M [Easy - Music]

[Obrazek: 1c4715df94b47.jpg]
1. Nick: SZoLiNGaming
2. Wiek: 13,5
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od około 3 miesięcy.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Wiele graczy mnie zna. Jestem aktywny na Tsie, serwerze i forum. Myślę że jestem ogarnięty i dam rade sobie na tym stanowisku.
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Tak
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Mam na imię Miłosz mieszkam na wsi. Prowadzę kanał na YouTube mam tylko 25 subów. Mam talent do malowania i chodzę o Szkoły muzycznej gram na akordeonie. Jeżdżę na konkursy. Oprócz malowania i grania na instrumencie uwielbiam grać w piłkę nożną ,ręczną i Babingtona. Robię grafiki komputerowe. Umiem układać kostkę rubika w 30 sekund. W przyszłości będę jeździć na konkursy SpeedCube.
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Wprowadził bym więcej uprawnień dla urzędników. Dodał bym nową range Zastępca Premiera. Dał bym każdemu szanse zostać urzędnikiem, oczywiście jak napisze odpowiednie podanie.
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: 4-6
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak
1. Nick: DJkosiarz
2. Wiek: 12 (prawie 13)
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od 3mies.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Jestem ograniety mysle ze poradzilbym sobie na tym stanowisku gdyz wiele razy rozmiawialem z bukolcem o pracy Premiera
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Tak potrafie byc stanowczy
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Jestem Oliwier mam 12 lat lubie bardzo motocross pilke nozna, chcialbym bardzo zostac w przyszlosci Motocyklista rajdowym albo zostac pilkazem. Interesuje sie takze medycyna ale nie wychodzi mi to za bardzo. Posiadam wlasnego crossa nie za duzego czesto jak jestem u dziadków lubie pojezdzic po lesie albo po polnych drogach. Nie lubie strasznie czytac ksiazek gdyz one mnie nudza, wole ogladac filmy akcji albo kryminalne. Jestem przyjazny akceptuje ludzi wiem ze po tej skardze mozna powiedziec inaczej. Chcialbym kiedys zostac kims innym na takim super serwerze. Mam dobra ortografie rzadko popelniam bledy ortograficzne. Lubie sie posmiac zrobic jakis przypal jestem odwazny nie boje sie obcych ludzi.
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Zdegradowal bym osoby ktore graja rzadko napewno otworzylbym rekrutacje na krotki okres, zmienilbym troche rzeczy w urzedzie. Znam duzo komend takze premiera ma malo komend ale mi to wystarczy nie bede jak bukolc pisac do ciebie adex dodasz mi jakies komendy itp. Pozdrawiam administrację
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: W wakacje od 4-7h zalezy czy gdzies wyjde na dwor
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak posiadam ts'3 oraz sprawny mikofon.
OBY OBY!
1. Nick: dixsing
2. Wiek: 13
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od początku tej Edycji
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem urzędnikiem na serwerze,oraz długo gram na serwie,gracze mnie akceptują więc będę się integrował z graczami
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Mam na imie Hubert,mam 13 lat.Lubię grac w gry komputerowe.Pracuję w cukierni nie to że ciasta pieczę czy coś,ale podaje kartony itp.W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze Big Grin.
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Bym zrekrutował kilku urzędników,a kilka zdegradował.Także bym poprawił urząd wykorzystał bym propozycje,dla urzędników bym dał więcej komend.
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: 4-6 godzin
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Jasne że tak Big Grin
1. Nick: lary
2. Wiek: 14
3. Od kiedy grasz na serwerze?: od kiedy gdy był serwer 1.8
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem doświadczonym urzędnikiem co oznacza że dość jestem ogarnięty i wiem co i jak . Długo gram na serwerze . Dość dużo osób mnie zna na serwerze bo siedzę bardzo dużo czasu na serwerze czasami nawet po 8 godzin . Jestem dość lubiany na serwerze przez moich kolegów i koleżanek .
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Nazywam się Oliwier . Mam 14 lat i mieszkam w województwie śląskim ( w Gliwicach ) . W przyszłości chciałem wykonywać zawód Pilota wojskowego.Gram w grę Minecrafta od wersji 1.7.2 . Na początku za czołem grać na serwerach Creative potem chestpvp a potem zainteresowałem się serwerami reallife . Zobaczyłem reklamę serwera na Youtube i powiedziałem muszę tam grać i tak zrobiłem . Na początku byłem vipem ale potem Bukolc mnie za rekrutował . Jestem sobie takim małym urzędnikiem bo dziś dzień
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Na pewno bym zdegradował mniejszą cześć urzędników bo nie wchodzą na serwer i nie odgrywają swojej roli na serwerze na ich miejsce bym przyjął innych . Bym dodał trochę dodatków do urzędu i bym go upiększył . Był by też ład i porządek bo mam dużo czasu wolnego i mogę siedzieć na serwerze .
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze? Na forum 1/6 h na Minecraft 1/5 na ts 1/8
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam oby dwie te rzeczy
Wolni ludzie nie mogą wyobrazić, co oznaczają książki dla tych co zyja w ukryciu.
- Anna Frank 
1. Nick: Wicu
2. Wiek: 11
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Rok
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bardzo chciałbym być Premierem na serwerze Wiem, że się nie uda bo mam 11 lat
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Mam 11lat mieszkam na wsi. Mam 40 km do Wrocławia jestem miłą osobą i dobrze dogaduje sie z innymi oraz hestem ogarnięty Smile
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Nie wiem za bardzo
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: 5 - 7
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Jasne
1. Nick: Mati17102
2. Wiek: prawie 13
3. Od kiedy grasz na serwerze?: 2 miesiące
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dużo graczy mnie zna na serwerze. Jestem aktywny na TS/MC/Forum. Myślę że jestem dobrze ogarnięty i średno kulturalny (bardzo rzadko przeklnę, ale to bardzo rzadko) i dam radę sobie na tym bardzo poważnym stanowisku Premiera oraz jestem ambitny i szybko pomysłowy, więc mógłbym dodać dużo rzeczy do urzędu.
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Tak, jestem bardzo stanowczy i obiektywny.
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Witam. Jestem Mateusz mam prawie 13 lat i mieszkam w woj. Podlaskim. Na serwerze jestem aktualnie urzędnikiem i bardzo fajnie mi się pracuje jako ,,Wyrabiacz Dowodów Osobistych". Nagrywam filmy na YouTube (aktualnie mam ich 4 z serwera) i mam 41 subskrypcji. Moja historia z serwerem zaczęła się ok. 4-5 czerwca (wtedy gdy były jeszcze kolorowe prace na chat). Grałem sobie na serwerze i mi się podobało bo jest najfajniejszy z RealLife'ów. Po 2 tygodniach grania zakupiłem rangę UVIP wtedy zacząłem się bardziej angażować w życie serwera. Pod koniec czerwca wystartowała na urzędnika i wystartowałem.. Ale z tym mi się do końca nie udało. Bukolc jako "były" Premier nie zaakceptował moich 2 podań. Postanowiłem że napiszę podanie za 3 tygodnie. I z tym wreszcie udało. Dostałem się na urzędnika i byłem wtedy bardzo ucieszony i popłakałem się z radości. Tak wyrabiałem i byłem w to dobry. Dostałem doświadczonego urzędnika, ale coś złego zrobiłem i dostałem x2 spadek. Dzisiaj dowiedziałem się że mój ulubiony Premier opuścił Ekipę.. na zawsze! Wtedy było mi bardzo smutno bo był dla mnie czasami dobry lub ostry. Więc po otwarciu rekrutacji na Premiera postanowiłem że spróbuję też dostać się na Premiera. Mam nadzieję że administracja rozpatrzy moje podanie.
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Jako Premier Easylife prowadziłbym: Zastępcę Premiera Easylife,Ładniejszy wygląd urzędu,troszkę więcej uprawnień dla Urzędników oraz częste spotkania i wiele innych pomysłów.
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: min. 6-10 godzin w Wakacje rok: Jak najwięcej jak da mi czas czyli ok: 4-5 godzin
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam bardzo dobry i mikrofon oraz TeamSpeak

✔ Weteran | Serwerowni

Jeśli pomogłem, możesz dać repkę+

1. Nick:matifajnyK
2. Wiek:14
3. Od kiedy grasz na serwerze?:od kilku miesięcy
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Jestem aktywny,miły i pomocny bardzo lubię pomagać graczom.Nie robię pułapek na działce i nie oszukuje graczy.Mam dobrą ortografie i dużo wolnego czasu.Mam bardzo dużo pomysłów dotyczące serwera.Gram długo na serwerze i mam swoich kolegów Big Grin.
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach:Mam na imię Mateusz.Mam 14 lat i bardzo lubię grać na tym serwerze oraz grać w piłkę nożną.Mieszkam w województwie pomorskim, Gram w mc od 6 lat.Zacząłem grę na konsoli dopiero potem przeniosłem się na komputer.Znam bardzo dobrze komendy w minecrafta bo gram w laptopa od 4 lat tym bardziej że byłem adminem/helperem na ok 5 serwerach gdzie niektóre jeszcze są.Nie jestem już na nich adminem/helperem ponieważ liczba graczy na tych serwerach to ok 1 na dzień XD.Bardzo lubię także grać na gitarze.Jestem urzędnikiem na tym serwerze i jakbym został premierem bam bardzo dużo planów
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?Big Grinodałbym rangę zastępca premiera,otworzył rekrutacje na urzędnika i zdegradowałbym graczy którzy są mało aktywni a ci co są bardzo aktywni awansował
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:6-7 godzin
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak nawet gadałem już prawie z całą administracją
Pozdrawiam całą Administracje serwera
Warto się zatrzymać, chociaż na chwilę wrócić.Być przez chwilę dzieckiem, nie patrzeć na ludzi.Przejrzeć na oczy i wywiązać się z obietnic.Mieć poczucie, że już nic nie trzeba zmienić
1. Nick:dobekowski
2. Wiek:14.5 lat
3. Od kiedy grasz na serwerze?: gram od bodajże 1 edycji serwera (to były czasy kiedy pioula był budowniczym) więc znam dobrze serwer.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Uważam że zasługuję na to stanowisko ponieważ Jestem miłym oraz odpowiedzialnym graczem EL. moja ortografia jest na dość wysokim poziome. umiem dogadać się w grupie. oraz wydaję mi się że nie mam wrogów. Byłem kiedyś na serwerze urzędnikiem więc wiem jak wykonuję się tą pracę. jestem także aktynym graczem forum. udzielam się również w formie pisemnej. Jako Premier głównie uwagę stawiałbym na ortografii moich podopiecznych oraz na to czy pomagają graczom.
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Oczywiście.
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Witam. Na imię mam Dastin po wakacjach zacznę uczęszczać do 2 klasy gimnazjum. Interesuję się głównie informatyką ale również motoryzacją. jestem zazwyczaj spokojną osobą, Staram się rozwiązywać wszelkie kłótnie pokojowo. lubie sobie czasem pożartować, ale kiedy trzeba umiem zachować powagę. Staram się stosować do zasad ortografii jak najbardziej tylko potrafię. Jeśli coś robię staram się to robić jak najbardziej potrafię, a nie byle jak. Jestem sumienny oraz Uczciwy.
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?:Wprowadziłbym całkowicie nowy system ogłoszeń a także materiały szkoleniowe. chciałbym dodać również "rangę" Vlidera Premiera.
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: około 4-5h
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak,Posiadam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości