Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Sprzedawcę Kawiarenki [_GreenJoy]
Nick: _GreenJoy
Imię: Oskar
Coś o sobie (krótko, i na temat): Jestem Oskar.Mam 12 lat.Lubię sport a szczególnie piłkę nożną i siąkówkę.
Dlaczego to właśnie Ty?: Mam małe doświadczenie bo pracuje już jako sprzedawca w innej firmie a poza tym jestem miły i cierpliwy.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?: W tygodniu od 1h do 4h a w weekend od 1h do 5h ale będą takie dni w których w ogóle nie będę mogł grać(Będę wcześniej informował)rzadko będą takie dni.
Znajomość języka polskiego (0-10): 8/10
Staż w urzędzie: Urzędnik O.P
Czy masz jakieś propozycje do pracy sprzedawcy (jak tak, wymień je)?: Można by dodać więcej jedzenia do menu.
Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: TAK
Czy wiesz na czym polega praca sprzedawcy?: Tak
Czy masz doświadczenie w tej branży?: Tak pracuję już w jednej firmie jako sprzedawca

Mati17102 napisał 01-25-2019, 12:07:
Zmniejszyłem czcionkę, ponieważ prawie nie dało się czytać.
,[Obrazek: TeQ5ibT.jpg]
Na nie
[img=426x200]file:///C:/Users/czarek2005/Desktop/bo%20tak.png[/img]
Na tak--
na tak
嗯,你好,我不知道你為什麼要破譯但很酷(:
Neutral
[Obrazek: ad32bec6bcad2.png]
na TAK
Racuchy 
Ostatecznie odrzucam.

Powód:

- Mały staż w urzędzie

- Podanie ma mało informacji

✔ Były Sekretarz Premiera

Jeśli pomogłem, możesz dać mi rep+

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Post został przeniesiony do Kosza!
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości