Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Grafik] Rekrutacja ON
1.Imię:
 Dawid.

2.Wiek:
 11
3.Coś o sobie:
 Jestem Dawid. Przeżyłem już 11zim. Jestem miły, aktywny oraz pomocny. Lubie wykonywać grafiki głównie przez to że umiem je zrobić naprawde ładne. Lubie pociągi oraz samoloty. W szkole jestem piątkowym uczniem. Nie lubie wpadać w konflikty.
4.Przykładowe prace: 
http://bankfotek.pl/view/2132053 na zamówienie, tło z paczki.
5.Jakie masz doświadczenie w tym co robisz?: 
Duże, lecz nie jestem jakimś wielkim ekspertem
6.Zaprojektuj logo EasyLife:
http://bankfotek.pl/view/2132054, tło z paczki. Mam nadzieje że sie podoba. Jeżeli ktoś chce moge zrobić w 600x600. Btw, co do tego, wiem że tło troche nieudane ale żadno fajne nie miało normalnych wymiarów, było za małe.
7.Jaką masz opinię wśród stałych graczy EasyLife: 
Bardzo dużą, mało osób mnie nie lubi.
8.Dlaczego mamy wybrać akurat ciebie?:
 Jestem miły, aktywny oraz pomocny. Kadra grafików sie rozpada, więc chce ją jakoś naprawić, powstrzymać przed upadkiem.
P.S. zauważyłem że rekrutacja jest otwarta więc działam! Smile Oraz, jeżeli potrzeba tutaj ts3 to proszę administracje o natychmiastowe odrzucenie podania, ponieważ ts3 psuje sie wielu osobom głównie przez windows, mi tak samo.

Opiekun dostawców MB
VWłaściciel AIO

Odpowiedz
Na TAK
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

60 REP+ DO 30 CZERWCA?
  Odpowiedz
Na tak
[Obrazek: 4QQxqx.gif]
Czy uda się wbić 35 rep+ do końca marca ?
  Odpowiedz
Na tak
  Odpowiedz
na tak
zaraz Lipiec zaraz 3 lata z El2 jak to szybko mija 
  Odpowiedz
To logo EL2 nie czytelne I + F układają się tak jakby w A oraz są litery śą zbyt blisko siebie, za dużo płomieni xD tak neutral+
[Obrazek: JjP2dG6.png]
  Odpowiedz
(01-29-2019, 15:12)STACHY225 napisał(a): To logo EL2 nie czytelne I + F układają się tak jakby w A oraz są litery śą zbyt blisko siebie, za dużo płomieni xD tak neutral+

Dałem te płomienie tam tylko dlatego że typ tak chciał, to do niego pretensje.
Co do easylife to taka czcionka, nic nie poradze. I tak była najlepsza do tego
moim zdaniem.

Opiekun dostawców MB
VWłaściciel AIO

Odpowiedz
Dam na tak, tylko dlatego, że ładnie ci wyszło
Racuchy 
  Odpowiedz
Neutral-
[Obrazek: ZFqlmak.png]
  Odpowiedz

Skocz do: