Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec grania na El2
(10-02-2019, 01:37)Geopardzia napisał(a):
(09-02-2019, 23:43)LordPrestizul napisał(a):
(09-02-2019, 22:39)Geopardzia napisał(a):
(09-02-2019, 20:21)LordPrestizul napisał(a): Serio będziecie tutaj robić drame o faworki kto co dawał xD zachowanie dzieci z przedszkola

Gdyby sprawa dotyczyła Ciebie to zdążyłbyś się 3 razy rozesrać i pisać 'XDDD'. A poza tym 'Zostawcie mi repa + żeby chociaż w tej topce być 1' uważasz, że to jest zachowanie powyżej przedszkola?
A czy ja tu coś mówiłem o Varo bo nie wydaje mi się. I widać że kolejną osobę ściska dupa o topke. A jak on się czuje taki urażony to niech skargę pisze.

Urażony? Varo nie jest dzieciakiem i nie płacze po kątach, bo ktoś się wypowiedział na jego temat. Jeśli chodzi o Twoje repki to mam w nie naprawdę wyjebane, miej sobie tego ile chcesz. Ja mówię tu o Twoim zachowaniu, robisz jakieś wyścigi o reputacje jakby były Twoim całym życiem. Masz szesnaście lat a zachowujesz się jak taki dziesięciolatek, który chce mieć po prostu wszystkiego więcej. Widać, że niektórzy dorastają później.
Kurde adwokat Varo xD. Prezentujesz też swoje zachowanie gdy przeklinasz. Wgl po co ja się z Tobą będę tu dochodził o jakąś faworke skoro mam ten serwer obecnie w dupie
Niedostępny
  Odpowiedz
Żegnaj

[Obrazek: hU2NWuU.png]
[Obrazek: 2019-08-22-09.png]
  Odpowiedz
Od kogo teraz będę auta kupował ;-;
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości