Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Sekretarza Premiera

Rekrutacja na Sekretarza Premiera zostaje Otwarta!

Miałem dylemat która osoba najbardziej będzie się nadawała więc z tego powodu została otworzona rekrutacja.

Każdy Urzędnik nawet ten na Okresie Próbnym może napisać podanie!

Podania piszemy w odpowiedzi do tego wątku. Podania napisane w wątku będę automatycznie odrzucane.

Powodzenia!

↓ WZÓR 

1. Imię:
2. Wiek:
3. Nick:
4. Ranga w Urzędzie:
5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?:
6. Coś o sobie (min. 5 zdań):
7. Dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać?:
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10):
9. Czy posiadasz sprawny TS3 i Mikrofon?:
10. Czy ogarniasz BBcode w wątkach?:
11. Umiejętność układania zdań (0-10):

1. Imię:Maciek
2. Wiek:14
3. Nick:HAGO1237
4. Ranga w Urzędzie: Urzędnik O.P
5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?: od 5 lutego
6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Jestem Maciek mam 14 lat i chodzę do 8 klasy podstawowej w Mszanie. Lubię zbierać grzyby, grać
na komputerze oraz w zimę jeździć na nartach. Interesuję się informatyką oraz fizyką. Na serwerze jestem w miarę aktywny, miły 
i przyjazny. Na serwerze pracuję w kilku firmach. W PG jestem Egzaminatorem i zajmuję się akceptacją oraz odrzucaniem podań, 
a także szkoleniem pracowników. Pracuję również w Miedronce i obecnie pomagam Krzysiowi w przebudowie sklepu. Jestem człowiekiem, który nie toleruje oszustw i faworyzacji.  
7. Dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem stanowczy, w miarę miły, nie przeklinam, szybko się uczę oraz byłem już zastępcą premiera i mam doświadczenie.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10): 8/1-
9. Czy posiadasz sprawy TS3 i Mikrofon?: Tak posiadam
10. Czy ogarniasz BBcode w wątkach?: Tak
11. Umiejętność układania zdań (0-10): takie 7/10
[Obrazek: WPSTKjl.png]
    [Obrazek: T8Wv4L0.png]

"Kopałem drewno w kopalni" ~ @Dustus 2k19
1. Imię: Kamil
2. Wiek: 11
3. Nick: Axiorek
4. Ranga w Urzędzie: Urzędnik
5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?: hmm od czasów kali15 xD
6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Kamil, mam 11 lat. Lubię pracę urzędnik bo zawsze chciałem wyrabiać papierki. Moje zainteresowania to: P. nożna, PC. Chciałbym się dostać ponieważ lubię pomagać graczom - w tym przypadku urzędnikom. Mam nadzieję że zostanę przyjęty, ponieważ bardzo mi na tym zależy.
Jestem miły, pomocny, można na mnie liczyć Big Grin.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10): 9/10
9. Czy posiadasz sprawy TS3 i Mikrofon?: Tak
11. Umiejętność układania zdań (0-10): 8/10
(Ukryto)

1. Imię:Filip
2.Wiek:Już od 31 stycznia mam 14 lat
3. Nick:ciastek221
4. Ranga w Urzędzie:Urzędnik + Starszy Egzaminator
5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?:2 miechy już chyba.
6. Coś o sobie (min. 5 zdań):Mam na imię Filip ,mam 14 lat.Mieszkam w województwie dolnośląskim ,mam dwa zwierzaki (koty).Lubię grać w piłkę ręczną oraz lubię Informatykę.Gram na tym serwerze już od 2 lat ,pomagam i jestem miły.Jestem aktywnym graczem oraz potrafię zapanować nad osobami.Teraz mogę być trochę mniej 
aktywny ,ponieważ muszę się pozbierać po feriach i wrócić do szkoły.
7. Dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać?:Jestem stanowczą ,rozważną osobą ,lubię pomagać oraz mam dobry kontakt z urzędnikami.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10):10/10
9. Czy posiadasz sprawy TS3 i Mikrofon?:Tak
10. Czy ogarniasz BBcode w wątkach?:Jasne sam tworzę różne wątki ,lecz czasami wpadki się zdarzają.
11. Umiejętność układania zdań (0-10):9/10 czegoś mi tam zawsze brakuje w zdaniu ,ale wychodzi jak najbardziej pozytywnie.

[Obrazek: hQtj6Ow.png]

Podanie na Sekretarza

1. Imię: Mateusz

2. Wiek: 14 lat
3. Nick: Mati17102
4. Ranga w Urzędzie: Doświadczony Urzędnik | Opiekun Kawiarenki | Egzaminator
5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?: Na urzędniku siedzę jakieś 2 miesiące.
6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Mateusz, mam 14 lat i mieszkam na Krainie Podlaskiej. Moim hobby jest programowanie, grafika i historia. Mam młodszego brata, który lubi mnie wkurzać Big Grin. Jestem człowiekiem pół-ekologicznym, czemu pół-eko? bo czasami nie przestrzegam zasad ekologicznego trybu.W szkole jestem uczniem czwórkowym oraz dość lubianym, choć nie czasami.
7. Dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać?: Dlaczego na mnie warto spojrzeć? Hmm, dlatego że mam doświadczenie w frakcji urzędniczej. Sam na razie jestem Opiekunem Kawiarenki i nad nią panuje, a Sekretarz Premiera nie jest takim dużym wyzwaniem. Pilnowanie 2 pobocznych frakcji urzędniczych jest możliwe łatwe do opanowania. Ogólnie jestem miły, pomocny i przestrzegający zasad. Mam staż serwerowy wynoszący prawie 2 lata także jestem jednym z starszych graczy, którzy obecnie grają.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10): 9/10
9. Czy posiadasz sprawny* TS3 i Mikrofon?: Oczywiście!
10. Czy ogarniasz BBcode w wątkach?: Jak ogarniam silnik mybb i wgl bbcode/html/css to raczej tak >D
11. Umiejętność układania zdań (0-10): 8/10

*poprawka: sprawny - premier gratulacje.

✔ Były Sekretarz Premiera

Jeśli pomogłem, możesz dać mi rep+

1. Imię: Kacper

2. Wiek: 14

3. Nick: kapi2299

4. Ranga w Urzędzie: Przyjaciel urzędu oraz Opiekun Egzaminatorów

5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?: 1 miesiąc i ok 10 dni

6. Coś o sobie: Jestem Kacper, mam 14 lat. Moimi interesuje się informatyką oraz samolotami. Można powiedzieć że jestem śmieszkiem umiem pisać bardzo ładne wątki. Potrafię być stanowczy oraz bezwzględny. Potrafię łagodzić spory.

- Jestem pomocny, miły, cierpliwy, konsekwentny
- Potrafię pisać ładnie wątki
- Potrafię być stanowczy oraz bezwzględny

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego: 9,5/10

9. Czy posiadasz sprawny TS3 i Mikrofon?: Jasne!

10. Czy ogarniasz BBcode w wątkach?: Tak, ogarniam forum klasowe więc z BBcode problemu brak.

11. Umiejętność układania zdań: 8,5/10

Życzę powodzonka innym!

[Obrazek: D69Ok1v.png]

1. Imię: Dustin

2. Wiek: 14

3. Nick: Dustus

4. Ranga w Urzędzie: Urzednik [Okres Próbny]

5. Od kiedy jesteś Urzędnikiem?: 08.02.2019

6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Jestem chłopcem który jest pozytywnie nastawiony do świata i otoczenia [ w niektórych przypadkach]. Potrafię układać zdania adekwatne do dzisiejszego świata. Bardzo lubię rozpisywać się na całą kartkę na języku polskim. Jestem chłopcem o brązowych włosach, piwnych oczach, i okrągłym kształcie. Moje osiągnięcia to:
Zajęcie I miejsca w etapie wojewódzkim z języka Niemieckiego
Zajęcie II miejsca w etapie rejonowym z języka Niemieckiego
Zajęcie I miejsca w etapie wojewódzkim z języka Niemieckiego
Moje zainteresowania to między innymi rozmowa w języku Niemieckim, informatyka. Mam 14 lat, mieszkam w województwie lubuskim. Pochodzę z kraju sąsiedniego, mianowicie Niemcy.

7. Dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać?: Myślę ,iż jestem odpowiednią osobą na stanowisko ponieważ jestem opanowany [ w niektórych przypadkach NIE], potrafię dosyc dobrze układać zdania w języku Polskim, oraz się znam juz troche na pracy sekretarza.

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10): 9

9. Czy posiadasz sprawny TS3 i Mikrofon?: Tak

11. Umiejętność układania zdań (0-10): 9

*daję poprawkę

† Veni Creator Spiritus 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości