Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [NICK]
1. Nick:maslo_pl
2. Data otrzymania bana:w opur dawno 
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: no dluga historia napisze w komentarzu
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: od chyba stacha Ale już nie pamietam
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: nie miałem cheatow A nie widke, nikogo nie obraziłem, za mk do którego się przyznaje bo chciałem grać A nikt nie chciał rozważyć wniosku i za spam guzikiem

Zaczęło się że z taazyt poszliśmy na komisariat. Był tam guzik więc ja zrobilem kotki nie widki i spamilismy nim aż dostałem bana za cheaty które wyjaśniłem potem z stachym który dał mi bana że to potke itp obraza której nie bylo i za spam Następnie dałem odwołanie Ale nikt na nie nie odpowiadał więc 1-2 miesiące zobaczyłem nikt nie zajął się tym więc bo Lubialem tam grać zrobiłem mk i potem Za mk dostałem bana
Na tak bo byłeś BARDZO aktywny. Można tamto wybaczyć Smile
[Obrazek: E2EIoxo.png]
(02-10-2019, 23:18)STACHY225 napisał(a): Na tak bo byłeś BARDZO aktywny. Można tamto wybaczyć Smile

Dzięki kumplu jak dostanę ub to się odwdziecze ;p
Tak tylko przypomnę że miałeś multikonto
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=21678
R.I.P

2018.07.10 - 2019.01.20
miałeś jeszcze kilka mulciaków i jak wiem to wyzywałeś adminów jak wbiłeś z mulciaka (Jak dobrze pamiętam) ale na tak
[Obrazek: BgusGO9.png]
(02-10-2019, 23:22)Ryben123 napisał(a): miałeś jeszcze kilka mulciaków i jak wiem to wyzywałeś adminów jak wbiłeś z mulciaka (Jak dobrze pamiętam) ale na tak

Nie przypominam sobie ryben

(02-10-2019, 23:21)HAGO1237 napisał(a): Tak tylko przypomnę że miałeś multikonto
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=21678
Tak tylko przypomnę że wbules typowi na konto Google które mógł zgłosić na policję ?
NEUTRAL
[Obrazek: gZrE2qo.png]
Ban zostanie zdjęty, następnym razem nie wchodź do zakazanych dla obywateli stref. Wink
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości