Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Głód
Nazwa: Głód
Opis: Tak jak na survivalu, netherze czy endzie, w mieście i na działkach również byłby głód. Mam 3 argumenty dla których można to dodać Smile  
1. Skoro ten serwer to RealLife to czemu nie ma na nim głodu? W prawdziwym życiu trzeba jeść, oczywiście na serwerze w mieście też można jeść, ale chodzi mi o to, że głód nie spada, a powinien! Z jakiego powodu nie ma na serwerze głodu? Przecież to nie trudne aby go dodać, a serwer będzie bardziej realny.
2.Zastosowanie jedzenia, czyli jedzenie byłoby bardziej użyteczne niż tylko na survivalu. Wielu graczy ma farmy oraz sklepy z jedzeniem, ale po co im to, skoro głód nie spada? Gracze mogliby więcej zarobić na sprzedawaniu jedzenia i farmy miałyby o wiele więcej sensu!
3.Na serwer zostały wprowadzone zatrucia pokarmowe. Jaki to ma sens skoro głód spada tylko na survivalu? Jeśli głód będzie również w mieście i na działkach, zatrucia pokarmowe nabiorą o wiele więcej sensu, i lekarze będą mieli co do roboty! Wink 
Przydatność: Dobra
Co wniosłaby ta sugestia: 1.Lepszy real life 2.Zastosowanie jedzenia na farmach i w sklepach 3.Większy sens zatrucia pokarmowego 4. Jeśli gracze chcą głód na serwerze, to czemu go nie dodacie?

Wyraźcie swoją opinię co do propozycji Wink    Pozdrawiam

Proszę o przeczytaniu całego wątku zanim ktoś odrzuci z powodu "Była już taka propozycja" nie czytając go
Wbiliśmy cel +30 rep! <3 Nowy cel: Czy dobijemy +40 rep... do końca wakacji?!
  Odpowiedz
Na tak

Administrator EasyLife2

Odpowiedz
Na tak

Nawet nie przeczytałem Xd
我喜歡你
VIP EasyLife2
  Odpowiedz
Na YESS
  Odpowiedz
Usuniecie /warp jedzenie
我喜歡你
VIP EasyLife2
  Odpowiedz
Nie usuwajcie /warp darmowejedzenie Nowi gracze nie będą niczego jeść i umrą z głodu.
  Odpowiedz
(02-10-2019, 23:39)KoteX napisał(a): Nie usuwajcie /warp darmowejedzenie Nowi gracze nie będą niczego jeść i umrą z głodu.

Mi chodzi o sam głód, i jak sie jest głodnym to żeby nie zabierało hp, tylko nie będzie można wtedy biegać (co minecraft sam już zrobił i nie trzeba tego jakoś implementować xd). Jeśli chodzi o hp to niech lepiej nie ubywa przez głód (chyba że na survivalu)
  Odpowiedz
Jestem na tak, ale darmowe jedzenie też by się przydało usunąć
[Obrazek: BLvvLaM.png]
  Odpowiedz
Na tak

Dodam że można by było dodać kit jedzenie czy coś w tym stylu będzie dostępny co np 12h czy coś.
Joł
  Odpowiedz
(02-10-2019, 23:45)SkiperPL100 napisał(a): Jestem na tak, ale darmowe jedzenie też by się przydało usunąć

Racja, bo ludzie będą se klikali guźik (na /warp jedzenie) i potem sprzedadzą to jedzenie co im wypadnie. Bez sensu
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości