Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [kola006]
1. Imię:Mateusz
2. Nick:kola006
CV https://imgur.com/a/0Wc5dpo
3. Wiek:11
4. Od kiedy grasz na serwerze?:Prawie rok
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Nazywam się Mateusz. Mieszkam w Polsce i mam wszystko czego potrzebuje. Lubię gry takie jak minecraft lub ets2 lub mario. Codziennie pomagam rodzinie w domu bo mam też obowiązki w domu. Mam czasu bardzo dużo więc też jestem często na serwerze. Trafiłem na easylife kiedyś jak patrzyłem na yt łądne budowle no i tak jestem na serwie pamiętam jak ryben kiedyś dostał awans na policjanta od blackiego ale się cieszył. Moje Hobby to granie w piłke i modelarstwo. W przyszłości planuje być strażakiem bo bardzo lubię pomagać innym ludziom.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bo jestem pracowity i pomocny. Na przykład przyszedł nowy gracz i chcę wyrobić dowód osobisty a jest nowy i niewie jak i gdzie to ja mu mówie co i jak i wyrabiam mu. Bo urzędnicy są często potrzebni.
7. Zainteresowania: Moje zainteresowania to granie w piłke i składanie modeli różnych aut.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Nigdy nie byłem.
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? Tak około 1-3h
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Oczywiście że tak.
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak
JA CIĘ ROZWALĘ  JAK  KATEDRA W NOTING DAMIE - @KsamiX
na tak rozpisz się bo nie zaakceptują

Adex 2K19 : Czy to jest jakiś wybieg feministek 

Szczerze jestem NA TAK
Czemu?
Osoba jest bardzo miła oraz pomocną.
Szybko pisze oraz nie popełnia wszelkich błędów ortograficznych.
Chłopak jest kulturalny oraz zaufany.

Jestem na wielkie TAK!
我喜歡你
VIP EasyLife2
Na tak
Niedostępny
Na TAK
Jesteś miłą, kulturalną, aktywną, pomocną osobą Smile
CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON 
Na yess
Na tak
na tak
Racuchy 
Jeśli chodzi o wiek, to są wyjątki, wiec jestem na wielkie
Tak
Wbiliśmy cel +30 rep! <3 Nowy cel: Czy dobijemy +40 rep... do końca wakacji?!
Rozpisz punkt 6

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości