Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pieniądze z faworki - LordPrestiżul (Kacna) oraz MichallPL 2019-02-11

Pieniądze serwerowe z faworki
2019-02-2019

Jako iż @LordPrestizul (Kacna) przyznał się otwarcie i publicznie w wątku że pieniądze które posiadał były nielegalnie zarobione z faworki, całe 24 miliony które zostały przekazane dla @MichallPL zostały usunięte a @LordPrestizul permanentnie zbanowany na serwerze EL2 za korzystanie z faworki i wykorzystywanie permisji modertora do wzbogacenia się.

Dowody:
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=27299

Cytat:
@MichallPL Najlepsza osoba jaką poznałem na serwerze zawsze pomocny zawsze jak coś od niego chciałem to pomógł bez łaski. Ty dostałeś całą moją działkę i 24mln coś około tego bo 1 mln rozdałem

- Kacna w wątku "Koniec grania na El2" - http://easylife2.pl/showthread.php?tid=27299

Kilka słów ode mnie:
Zawiodłem się na Tobie, @Kacna / @LordPrestizul od pewnego czasu obserwowaliśmy Cię z administracją i praktycznie wszyscy podejrzewali Cię za faworkę i każdy miał racje. Prawdę mówiąc masz na wszystkich wyjebane i zależało Ci tylko na kasie serwerowej i na reputacji na forum bo chciałeś się sztucznie dowartościować, Musisz mieć niezły tupet żeby po tym wszystkim prosić jeszcze ludzi o + repy na forum.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

No niestety.
A @MichallPL chciał z tej kasy Eventy robić Sad
Ehh
[Obrazek: k8QDYX.gif]
Policjant EasyLife2 
@Yski 
Pomoglem? Zostaw ślad dając rep+ ;3

Kwintesencja dramatycznej historii.
Można by z tego napisać niezłe opowiadanie.
[Obrazek: E7yyqDP.gif][Obrazek: Ny4COlD.gif]
MichalPL Sad
XDD przynajmniej się przyznałem. Jak byś popatrzał na niektóre osoby z /money top a byś zobaczył w jakim tępię zarabiają to uważasz że to nie jest faworka tylko 100% legit ?
Niedostępny
(02-11-2019, 14:58)LordPrestizul napisał(a): XDD przynajmniej się przyznałem

To nie zmienia faktu że jednak oszukiwałeś praktycznie cały serwer, korzystając z faworki i rozdawaniu itemow/kasy z rangi moderatora.
Gdybym był ujem to te osoby które dostały od Ciebie jakąkolwiek faworke też zostalyby pociągnięte do odpowiedzialności.

Osobiście nie lubię takich ludzi dla których liczy się tylko zysk i samo dowartościowanie Wink
No cóż wyszło jak wyszło, Żegnam i powodzenia w życiu.

(02-11-2019, 15:02)Adex napisał(a):

To nie zmienia faktu że jednak oszukiwałeś praktycznie cały serwer, korzystając z faworki i rozdawaniu itemow/kasy z rangi moderatora.
Gdybym był ujem to te osoby które dostały od Ciebie jakąkolwiek faworke też zostalyby pociągnięte do odpowiedzialności.

Osobiście nie lubię takich ludzi dla których liczy się tylko zysk i samo dowartościowanie Wink
Szczerze mówią ekonomia serwera jest do dupy. Kiedyś Fiata można było kupić za około 50/40k używanego teraz za 5k i o czym my tu wgl będziemy mówić.
Niedostępny
(02-11-2019, 15:04)LordPrestizul napisał(a):

Szczerze mówią ekonomia serwera jest do dupy. Kiedyś Fiata można było kupić za około 50k używanego teraz za 5k i o czym my tu wgl będziemy mówić

To jest normalne zjawisko jeśli chodzi o rynek w grze, wbij sobie na gre MMO typu; Metin2, 4Story czy jakąkolwiek gre która przetrwała tyle samo bądź więcej czasu co sam serwer, To normalne że ceny idą w dół. 

Podam Ci prosty przykład:
Janusz1 wystawia 1 diament za 2000 pln serwerowych.
Janusz2 mysli sobie ze skoro Janusz1 wystawil diament za 2000 pln serwerowych to gdy Janusz2 wysawi diament za 1800 pln to sie szybciej sprzeda
I tak dalej i tak dalej, ceny stopniowo spadają.

Nowa edycja w grę nie wchodzi ze względu na to że szanuję wydane pieniądze przez graczy na wsparcie serwera (np kupno serwerowej gotówki itp) No bo takie osoby poczuły by się oszukane, kupujesz np 1 mln PLN za 50zl a za tydzien juz miliona nie masz bo na serwerze był restart ekonomii, bez sensu.

(02-11-2019, 15:08)Adex napisał(a):

Szczerze mówią ekonomia serwera jest do dupy. Kiedyś Fiata można było kupić za około 50k używanego teraz za 5k i o czym my tu wgl będziemy mówić

To jest normalne zjawisko jeśli chodzi o rynek w grze, wbij sobie na gre MMO typu; Metin2, 4Story czy jakąkolwiek gre która przetrwała tyle samo bądź więcej czasu co sam serwer, To normalne że ceny idą w dół. 

Janusz2 mysli sobie ze skoro Janusz1 wystawil diament za 2000 pln serwerowych to gdy Janusz2 wysawi diament za 1800 pln to sie szybciej sprzeda

Nowa edycja w grę nie wchodzi ze względu na to że szanuję wydane pieniądze przez graczy na wsparcie serwera (np kupno serwerowej gotówki itp) No bo takie osoby poczuły by się oszukane, kupujesz np 1 mln PLN za 50zl a za tydzien juz miliona nie masz bo na serwerze był restart ekonomii, bez sensu.
Rynek serwera jest wszystkim przesycony Tongue Więc nie wiem czy granie na takim serwerze wgl ma jakikolwiek sens. Jak zacząłem tu grać ludzie mieli po 1/2mln max tylko Varo miał ponad 5. Więc powiedz w jakim tempie ludzie zarabiają 11/10 mln rocznie a kiedyś się tak nie dało, jest po prostu faworka no nie oszukujmy się
Niedostępny
(02-11-2019, 15:10)LordPrestizul napisał(a):
(02-11-2019, 15:08)Adex napisał(a):

Rynek serwera jest wszystkim przesycony Tongue Więc nie wiem czy granie na takim serwerze wgl ma jakikolwiek sens

Nie jest wszystkim przesycony, są itemy które są bardzo wartościowe, np Samochód halloween 2018 roku chodzi po 300-400k, Kilofy świąteczne też są drogie na rynku. Poza tym co jakiś czas dodawane są nowe rzeczy do serwera które w zależnosci od ich rzadkości są droższe od reszty.
Poza tym firmy cały czas są drogie, bo używane firmy chodza po 300-350k + nowe po 500k

Do tego na serwerze jest sporo firm budowlanych na ktorych tez sie da zarobic ładne pieniadze, poniewaz czesto wyceny budynkow czy wiezowców wachają się od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości