Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Zosix148]
1. Nick: KiingLeo
2. Nick gracza oskarżanego: Zosix148
3. Czas zdarzenia: Nie wiem
4. Opis zdarzenia: Zosix ma lekarstwo na głowie a jak była chora to powiedziała, że chce nowe i tego nie wypije (nielegalne itemy)
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/iihCfrx
[Obrazek: hU2NWuU.png]
  Odpowiedz
noi tera pewnie degrad dla mnie bo jej dałem drugi lek
przez takie sytuacje są degrady dla lekarzy
CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON 
  Odpowiedz
(02-11-2019, 16:18)maniaczeq napisał(a): noi tera pewnie degrad dla mnie bo jej dałem drugi lek
przez takie sytuacje są degrady dla lekarzy

Nom

(Ty maniaczeq możesz pisać ale reszcie odradzam pisania w tej skardze bo ostrzeżenia się posypią xD)
[Obrazek: hU2NWuU.png]
  Odpowiedz
@maniaczeq degrania ani ostrzeżenia nie dostaniesz, spokojnie zrobiłeś co do Ciebie należało. To skarga na @Zosix148, więc nie będę jej zamykać, ani rozpatrywać. Odsyłam ją do reszty administracji.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Jest to stare lekarstwo, te które nie działa.
Na grupie PG jest dowód.
Później go tu dodam
  Odpowiedz
Może to być Alkohol, albo jakaś potka. PS. W podajniku jak się wchodzi do recepcji od strefy lekarzy, są jeszcze stare lekarstwa nazwane "Lekarstwo", one nie działają bo sam sprawdzałem xD
Wbiliśmy cel +30 rep! <3 Nowy cel: Czy dobijemy +40 rep... do końca wakacji?!
  Odpowiedz
Ej no ale to jest ozdoba! A nie magazyn apteki! Co ma se to z głowy wypić?
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości