Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Egzaminatora kola006
Nick: kola006
Imię: Mateusz
Ranga w urzędzie: urzędnik okres próbny
Coś o sobie (min. 3 zdań): Nazywam się Mateusz. Mieszkam w Polsce z czego bardzo się cieszę bo mam tu wszystko co mi potrzeba. Moje hobby to składanie modeli i granie w piłkę. Jestem miły i kulturalny na serwerze w ogóle nie mam bana więc ze mną jest wszystko okej. Mam kota który wabi się Max i codziennie z nim się bawię i o niego dbam np chodzę do weterynarza albo karmię go.
Dlaczego to właśnie Ty?: Ponieważ jest nie za dużo Egzaminatorów więc pomyślałem czemu nie napisać podania. A poza tym jestem graczem pomocnym a ponieważ gram dość długo na serwerze więc sporo wiem co jest na serwie.
Ile dziennie grasz na serwerze?: 1-2h
Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście że tak
Czy zapoznałeś się z opisem pracy oraz wszystkimi wątkami dotyczącymi tej pracy?: Tak ze wszystkim się zapoznałem.
Czy wiesz, że opiekun może odrzucić podanie bez podawania przyczyny?: Trudno się mówi żyje się dalej a skoro odrzucił ma pewnie jakieś zastrzeżenia.
Czy potrafisz odgrywać RolePlay?: Bardzo Dobrze
Czy masz jakieś propozycje do pracy Egzaminatora?: Nie mam ale ostatnio próbuję coś wymyślać.
Czy przeczytałeś Opis Pracy?: Oczywiście że Tak
Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"): Brak
[Obrazek: giphy.gif]
na tak

Adex 2K19 : Czy to jest jakiś wybieg feministek 

Na TAK.
[Obrazek: ad32bec6bcad2.png]
Na YESSS
Mój następco Wink
[Obrazek: iW1N9OT.png]
Odpowiedź damixa :
[Obrazek: IZRu67L.png]
[Obrazek: przyjete.png]

Gratulacje! Skontaktuj się ze mną na PW lub na serwerze, aby ustalić termin rekrutacji. 

[Akcja] kapi2299 *Otwiera szawkę* - @kapi2299 2k19 gdy sprawdza pojazd

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości