Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [NICK]
1. Imię: Roksana
2. Nick: igaluna
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na serwerze?: Od około 5miesiąca w 2018r
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Dobrze Współpracuje. Umiem sprawnie pisać. Jestem cierpliwa. Nigdy nie odpuszczam pomocy. Często gram na minecrafcie Smile
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ Jestem bardzo ogarnięta codziennie wchodzę na serwer [TEN]
7. Zainteresowania: Pisanie książek,wierszyków. plastyka i takie bardziej zaawansowane.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8,5/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Nie nie byłam
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? min 1godz a max moge 10godz Smile
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: TeamSpeak mam Mikrofon też sprawny mam tylko czasami morze w tle być głośno ale czasami
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak
O to napisz jakiś wierszyk
嗯,你好,我不知道你為什麼要破譯但很酷(:
NA NIE
-nigdy cie nie widziałem
-błędy ortograficzne w podaniu
więc zarazem kłamstwa w podaniu
-nie skończone w jednym punkcie
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje podanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Post został przeniesiony do Kosza!
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości