Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Redaktora Naczelnego 2019-02-24
1. Nick z serwera: 
BlackAndWhite

2. Wiek:
 15 lat

3. Coś o sobie?:
Mam na imię Patryk. Pochodzę z Suwalszczyzny. Interesuję się naturą oraz informatyką.  Aktualnie chodzę do VIII klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię grać w kultowe gry, m.in. Minecraft lub Metin 2. Jestem spokojną osobą chętną poznawania nowych doświadczeń oraz ludzi. Na serwerze pojawiłem się głównie przez kanał Adexa, serdecznie go pozdrawiam. Jak zapoznałem się z serwerem napisałem podanie na urzędnika co było trafnym wyborem. Bardzo dobrze wspominam tamte czasy. Na serwerze gram już od prawie roku co daje ogromne doświadczenie z ludźmi oraz z całym serwerem. Przez EL2 stałem się otwarty oraz bardziej odważny.

4. Czy potrafił/a byś zarządzać kadrą redaktorską? 
Wydaje mi się że tak, bardzo dobrze sobie radziłem z kadrą policyjną a to dało mi niesamowicie dużo doświadczenia w zarządzaniu.

5. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? 
Ponieważ jestem osobą kreatywną, z wieloma ambicjami w głowie. Jestem aktywny na serwerze, ts3 oraz na forum. Jest ze mną bardzo dobry kontakt. Nie jestem konfliktowy. Jestem osobą ogarniętą, można się ze mną pośmiać.

6. Jak dobrze znasz regulaminy serwera oraz redaktorski? 
Miałem już pewien epizot gdzie musiałem znać regulamin serwera, lecz regulamin redaktorów już wystudiowałem.

7. Czy masz jakieś doświadczenie związane z YouTube? 
Wydaje mi się ze mam spore doświadczenie związane z YT. Potrafię nagrywać jak i montować wideo i co najważniejsze interesuję się tym. Szybko łapię trendy, których jest multum na yt wiec nie było by problemu z wprowadzaniem ich do bram redaktorów.

8. Ewentualny Link do Twojego kanału:
 *nie posiadam aktualnie kanału*
[img=0x64]https://i.ibb.co/dQBTM0J/logo.jpg[/img]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości