Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o firmę @Filiq343
1. Nick na serwerze: Filip343
2. Nazwa firmy: Komisja Sanitarno-Epidemiologiczna (SANEPID)
3. Posiadasz wystarczająca liczbę pieniędzy oraz zgadzasz się na pobranie ich z Twojego konta w razie akceptacji firmy?: Tak
4. Czym będzie zajmowała się Twoja firma?: Moja firma będzie zajmować się sprawdzaniem firm pod względem uczciwości oraz stanem technicznym (i innymi drobiazgami). Będziemy także regularnie informować o oszustach grających na EasyLife2. Oprócz tego myślę, że będziemy się także zajmować głosowaniami na firmę miesiąca Wink
[Obrazek: KbGYVaq.png]
jeeej bede mogla pracowac w sanepidzie ? xD Na tak
Dobijemy 50+ repow do konca maja ? Licze na was : ) <3
[Obrazek: m2QQSvd.png]
Też chceee tam pracować. na tak!
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
(02-25-2019, 20:04)Kati15 napisał(a): jeeej bede mogla pracowac w sanepidzie ? xD Na tak
 Ja też?
Co je cwaniak , co tu zbudować skuksie @Romet 2k19

Sto lat stara dupo @Adex 2k19

Idź matki pilnuj @zlotowkania 2k19
NA TAK
                                              [Obrazek: 9KPfhhU.png]
(02-25-2019, 20:06)zlotowkania napisał(a):
(02-25-2019, 20:04)Kati15 napisał(a): jeeej bede mogla pracowac w sanepidzie ? xD Na tak
 Ja też?

Ty nie ja ta tak Tongue
Dobijemy 50+ repow do konca maja ? Licze na was : ) <3
[Obrazek: m2QQSvd.png]
na tak Wink
Ale na serwerze można mieć tylko jedna firmę
[Obrazek: giphy.gif]
(02-25-2019, 20:10)MaQueY napisał(a): Ale na serwerze można mieć tylko jedna firmę

no dokładnie
"1. Można posiadać tylko jedną firmę na serwerze!"
[Obrazek: giphy.gif]
(02-25-2019, 20:13)rocky napisał(a):
(02-25-2019, 20:10)MaQueY napisał(a): Ale na serwerze można mieć tylko jedna firmę

no dokładnie
"1. Można posiadać tylko jedną firmę na serwerze!"

Damix mówi, że można mieć kilka. On sam miał (czy tam ma) dwie, szpieg ma nawet 3-4 firmy albo i więcej więc...
[Obrazek: KbGYVaq.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości