Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na szkoleniowaca
1. Nick:Kosoglos_YT
2. Imię:Kail
3. Wiek:18
4. Argumenty czemu właśnie ty:Bo chcę przekazać całą wiedzę i doświadczenie nowym kadetom którzy nie umieją nic ani nie rozumieją naszej pracy.
5. Od kiedy pracujesz w Policji?:Od jakiś 4 tygodni gram na randze policjanta może troszkę więcej.
6. Jakie masz Doświadczenie jako Policjant?:Od czasu jak zostałem policjantem to spore no wciąż się uczę ale to jak każdy z nas.
7. Czy wiesz kto to Szkoleniowiec?:Tak wiem. To osoba która szkoli kadetów i daje im wiedzę potrzebną do pracy policjanta.
8. Czy zapoznałeś się z opisem pracy Szkoleniowca?:Tak oczywiście.
9. Jakie masz relacje z graczami na serwerze?:Neutralne. Nie mam z nikim problemów ale też nie wdaję się w jakieś głębsze relacje.Można rzec że jestem przyjacielem graczy.
10. Czy umiesz poprawić / wytłumaczyć oraz zrozumieć?:Tak umiem poprawiać.Z wytłumaczeniem nie mam problemów dostosuję się do ruzomności kadeta. A ze zroumieniem to wszystko potrafię zrozumieć to jako policjant i człowiek.
11. Jakie masz podejście do ludzi?Big Grinobre.
12. Czy umiesz pracować w małych grupach?:Oczywiście praca w grupie jest ważna w policji.Mogę pracować z każdym modelem człowieka od chama po kulturalną osobę.
13. Podaj swoje wady i zalety:Miły,kulturalny,spokojny,wyrozumiały,cierpliwy.A do wad to hm potrafię się zdenerwować i w wybuchu gniewu przeklinać ale rzadko mi się to przydarza.
Aby napisać podanie na szkoleniowca należy pracować w policji...
Siema siema xD
(02-27-2019, 21:59)axiorek napisał(a): Aby napisać podanie na szkoleniowca należy pracować w policji...

Pracuje ale na forum nie mam rangi
Na Tak
Niestety nie możemy Ciebie przyjąć ponieważ jest już zbyt wiele szkoleniowców a za mało kadetów.
[Obrazek: 4Df0P22.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości