Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ponowne zapytanie do administracji
@Adex certyfikat ssl jest za darmo. Let's Encrypt
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
(03-01-2019, 23:43)krytyYT napisał(a): @Adex certyfikat ssl jest za darmo. Let's Encrypt

Pytanie czy ten darmowy też jest dobry

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(03-01-2019, 23:41)Adex napisał(a):
(03-01-2019, 23:38)Web-Tech napisał(a):
(03-01-2019, 23:36)Adex napisał(a):
(03-01-2019, 23:29)Web-Tech napisał(a):
(03-01-2019, 23:25)Adex napisał(a): Nie, ale wraz z paroma osobami mam pewne podejrzenia, mógłbyś wbić do nas na TS'a na kilka minut?
easylife.gclan.pl  <-- IP

przykro mi ale nie korzystam z ts3 discord skype itd

W takim razie podaj Discorda czy coś gdzie możemy porozmawiać.
mówię że z żadnych z tych komunikatorów nie korzystam

Bez urazy ale jesteś podobno takim znawcą IT, masz specjalne programy które pozwalają Ci sprawdzić "bezpieczeństwo" stron internetowych, wyrażasz się "w naszym środowisku" czyli interpretujesz się za nie wiem, hackera? informatyka i chcesz mi powiedzieć że nie używasz podstawowych komunikatorów?
to że  jestem IT nie korzystam z komunikatorów głosowych  to oznacza że nie mam doświadczenia ??  nie  po prostu ich nie używam bo nie lubię  ich a dla twojej wiadomości nie zajmuje się  hacerką   tylko bezpieczeństwem sieciowym tz sprawdzam  czy sieć jest bezpieczna i w razie   zagrożenie eliminuje je lub informuję klienta  firmy o tym że w ich sieci jest zagrożenie 
a jak tak bardzo chcesz  się  zemną skontaktować to zapraszam Patryk_ITweb@tech.eu
  Odpowiedz
(03-01-2019, 23:52)Web-Tech napisał(a):
(03-01-2019, 23:36)Adex napisał(a):
(03-01-2019, 23:29)Web-Tech napisał(a): przykro mi ale nie korzystam z ts3 discord skype itd

W takim razie podaj Discorda czy coś gdzie możemy porozmawiać.

Bez urazy ale jesteś podobno takim znawcą IT, masz specjalne programy które pozwalają Ci sprawdzić "bezpieczeństwo" stron internetowych, wyrażasz się "w naszym środowisku" czyli interpretujesz się za nie wiem, hackera? informatyka i chcesz mi powiedzieć że nie używasz podstawowych komunikatorów?
to że  jestem IT nie korzystam z komunikatorów głosowych  to oznacza że nie mam doświadczenia ??  nie  po prostu ich nie używam bo nie lubię  ich a dla twojej wiadomości nie zajmuje się  hacerką   tylko bezpieczeństwem sieciowym tz sprawdzam  czy sieć jest bezpieczna i w razie   zagrożenie eliminuje je lub informuję klienta  firmy o tym że w ich sieci jest zagrożenie 
a jak tak bardzo chcesz  się  zemną skontaktować to zapraszam Patryk_ITweb@tech.eu

Chciałem się z Tobą skontaktować głosowo a nie pisemnie.

Odpowiedz
(03-01-2019, 23:56)Adex napisał(a):
(03-01-2019, 23:36)Adex napisał(a): W takim razie podaj Discorda czy coś gdzie możemy porozmawiać.

to przykro mi ale na razie nie ma takiej opcji  po pierwsze by musiało być to telefonicznie po drugie  jestem w delegacji ( możesz sprawdzić to sobie po moim ip ) i by cie telefon sporo wyniósł

a jeśli się zapytasz skoro jestem w delegacji to jak mam czas pisać to powiem tyle dziś rano przyleciałem do Atlanty i jutro od rana zaczyna się delegacja )
  Odpowiedz
(03-02-2019, 00:01)Web-Tech napisał(a):
(03-01-2019, 23:56)Adex napisał(a):
(03-01-2019, 23:38)Web-Tech napisał(a): mówię że z żadnych z tych komunikatorów nie korzystam

to przykro mi ale na razie nie ma takiej opcji  po pierwsze by musiało być to telefonicznie po drugie  jestem w delegacji ( możesz sprawdzić to sobie po moim ip ) i by cie telefon sporo wyniósł

a jeśli się zapytasz skoro jestem w delegacji to jak mam czas pisać to powiem tyle dziś rano przyleciałem do Atlanty i jutro od rana zaczyna się delegacja )

Jaką firmę reprezentujesz?

Odpowiedz
@Web-Tech jak będziesz to daj znać, ogólnie to polecam fajną gre o myślistwie, bardzo relaksująca i w sumie ciekawa jest dużo gatunków zwierząt i można polować na między innymi rude lisy Wink

Odpowiedz
(03-02-2019, 00:39)Adex napisał(a): @Web-Tech jak będziesz to daj znać, ogólnie to polecam fajną gre o myślistwie, bardzo relaksująca i w sumie ciekawa jest dużo gatunków zwierząt i można polować na między innymi rude lisy Wink

xD
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Ttoche mnie to nie pokoi tym bardziej że dziś było zamykane forum z powodu prac technicznych.
20 reputacji do 1 kwietnia!
17/20

Dziękuje za 17 rep (;
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości