Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Rekrutacja na H@
Rekrutacja na H@ NESCO

Wymagania:
12+
TS3 i sprawny mikrofon
Dużo pomysłów do firmy
Umiejętność zarządzania

Uprawnienia:
Należenie do komisji rekrutacyjnej

Moderacja działu
Opiekowanie się opiekunami rang
Duża wypłata (18k)

Wzór:
1. Nick:
2. Imię:

3. Wiek:
4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania):
5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania):
6. Masz sprawny mikrofon i TS3?
7. Pomysły do firmy:
8. Umiesz zarządzać?
9. Masz doświadczenie?
10. Dopisz coś od siebie:
Nic tu nie ma - maxi 2k19
  Odpowiedz

1. Nick: Kotencjuszekk
2. Imię: Sylwia

3. Wiek: 12 (W tym roku 13)
4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania): Hej!Jestem Sylwia.I pochodzę z małego miasteczka zwanym Nysa - takie małe ,,zadupie'' ale chociaż coś się tam dzieje Wink.Jest ono położone w województwie opolskim,więc mam godzinkę do Opola.Interesuję się zwierzętami,mam czarnego kota w domu,nazywa się Antek ;D.Nawet,moja mama studiowała weterynarię,więc myślę,że to też coś.Moja ulubiona gra zespołowa to koszykówka.Chodzę do szkoły muzycznej już 3 lata,i gram na niesamowitym instrumencie zwanym - skrzypce,co za tym idzie,kocham śpiewać,i zawsze wyniosę czyste dźwięki.
5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania): Bo jestem miła,aktywna,wyrozumiała,zrozumiała,optymalna,pomocna,lecz czasem,nie oszukujmy się,leniwa,lecz zdarza się to bardzo rzadko.Umiem zarządzać kadrą,i to bardzo dobrze,bo kiedyś byłam w dotychczasowej najpopularniejszej firmie na serwerze - PG Kierownikiem,czyli rangą,która zarządza pracownikami.Lubię się czegoś nowego uczyć,i poznawać inne rodzaje typu takich prac.
6. Masz sprawny mikrofon i TS3? : Jasne
7. Pomysły do firmy: Nie mam nic,ale jeżeli się pojawią jakieś,zedytuje ten oto post.
8. Umiesz zarządzać? : Jasne,byłam kiedyś Administratorem NESCO,Kiedy miała ona inne znaczenie,oraz byłam Kierownikiem najpopularniejszej w tym czasie firmy na serwerze,czyli PG.
9. Masz doświadczenie? : Jasne,jak wspomniałam wyżej byłam Administratorem NESCO gdy ta ranga miała inne znaczenie,Administracja NESCO wie,że ma u mnie zaufanie Smile
10. Dopisz coś od siebie: Życzę wszystkim miłego dnia.

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 1010YPq.png]
  Odpowiedz
1. Nick: Adamo9

2. Imię: Adam

3. Wiek: 13 lat

4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania): Jestem Adam. Mieszkam w województwie Łódzkim. Moimi zainteresowaniami jest informatyka. W wolnym czasie lubię pojeździć na quadzie lub posłuchać muzyki. Jestem osobą miłą oraz spokojną. 

5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania): Znam się na Moderacji działu. Interesuje mnie posada vWłaściciela, ponieważ chcę jak najwięcej pomóc maxidragon.

6. Masz sprawny mikrofon i TS3?: Tak, Oczywiście.
7. Pomysły do firmy: Mam jeden pomysł

Pomysł:

Żeby zrobić sklep obok firmy.

Sklep byłby własnością firmy.

Znajdowały by się itemy takie jak:

Stone, jedzenie, drewno, skóra, narzędzia itp...

8. Umiesz zarządać?: Tak umiem zarządzać ponieważ byłem w jakiejś firmie vWłaścicielemoraz jestem opiekunem farmaceutów.

9. Masz doświadczenie?: Tak mam: umiem się posługiwać moderacją, jestem opiekunem farmaceutów.

10. Dopisz coś od siebie: Życzę wszystkim udanego dnia/rozgrywki.
[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: g0eB8fH.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości