Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Rekrutacja na Administratora
Rekrutacja na Administratora NESCO

Wymagania:
12+
TS3 i sprawny mikrofon
Dużo pomysłów do firmy
Umiejętność zarządzania

Uprawnienia:
Należenie do komisji rekrutacyjnej

Opiekowanie się Moderatorami
Duża wypłata (16k)

Wzór:
1. Nick:
2. Imię:

3. Wiek:
4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania):
5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania):
6. Masz sprawny mikrofon i TS3?
7. Pomysły do firmy:
8. Umiesz zarządzać?
9. Masz doświadczenie?
10. Dopisz coś od siebie:
[Obrazek: 13858666338259476362.gif]
Przypominam o rekrutacji!
1. Nick: Derkain51
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 12
4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania): Nazwyam się Jakun. Mieszkam w województwie śląskim. Gram w piłke nożną od 5 lat i chodze na basen co czwartek od roku. chodze do 5 klasy szkoły podstawowej. Mam psa o imieniu Roksana.
5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania): Ponieważ jestem miły pracowity i konsekwętny. Pracuje już w Nesco jako opiekun dostawców więc mam jakieś doświadczenie.
6. Masz sprawny mikrofon i TS3?: Tak
7. Pomysły do firmy: brak
8. Umiesz zarządzać?: Tak
9. Masz doświadczenie?: Na takiej randze nie ale jestem opiekunem dostawców
10. Dopisz coś od siebie: mam nadzieje że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam Grubsky
maxi napisał 11-04-2019, 16:44:
Podanie odrzucone
Pomysłowa Sygnatura

1. Nick: Avioo

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 13
4. Coś o sobie (min. 3 rozbudowane zdania): Siema, jestem Mateusz mam 13 lat pochodzę z woj. Mazowieckiego. Interesuję się humanistyką matematyką obyczajami państw Azjatyckich a najbardziej muzyką z regionu Azji. W przyszłości planuje uczyć się medycyny bądź chińskiego/koreańskiego. W wolnym czasie słucham muzyki, śpię albo pisze na messengerze xD.
5. Dlaczego Ty (min. 3 rozbudowane zdania): Uważam że ja powinienem pracować w NESCO ponieważ jestem miłą stanowczą i ogarniętą osobą. Nie toleruje faworyzacji to zło najgorsze czarna magia.  Jako Administrator firmy NESCO nie odwalałbym dziwnych akcji ponieważ umiem zachować powagę.
6. Masz sprawny mikrofon i TS3? Tak
7. Pomysły do firmy: Nie
8. Umiesz zarządzać? Tak
9. Masz doświadczenie? Nie, lecz szybko się uczę.
10. Dopisz coś od siebie: Mam nadzieję że się dostanę ponieważ bardzo mi na tym zależy. 

maxi napisał 11-04-2019, 16:45:
Podanie zaakceptowane

Bo przecież brokatu nigdy nie za wiele ~Słodka Ada 2k17

Zamykam rekrutację.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości