Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora 2019-03-14

Rekrutacja na Moderatora!
2019-03-14

Co jest wymagane na rangę moderator?:

1. Dużo wolnego czasu, który możesz poświęcić na pomaganie graczom na serwerze EL2
2. W miarę dobry mikrofon oraz częsta aktywność na serwerze TeamSpeak, Forum oraz serwerze.
3. Taka osoba musi być ogarnięta i dawać dobry przykład innym, rozwydrzonego dzieciaka tutaj nie chcemy.
4. Taka osoba musi mieć na uwadze że ranga moderator jest od pomagania administracji oraz graczom, a nie do czerpania własnych korzyści

Wzór podania na Moderatora:
1. Nick:
2. Wiek:
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
4. Opowiedz coś o sobie:
5. Czemu to właśnie Ty?:
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
7. Dopisz coś od siebie: 

Uwaga:
Podania prosimy pisać w odpowiedzi do tego posta, nie tworzyć nowych tematów oraz nie pisać innych postów!
Jeśli ktoś napisze jakiś inny post w odpowiedzi do tego wątku dostaje bana na forum na okres 3 dni.

Po napisaniu podania należy się starać, ponieważ będziemy obserwować waszą aktywność na serwerze przez kolejne dni, oraz to jak pomagacie nowym graczom gdy ktoś będzie chciał się o coś zapytać. Wyniki pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni!

Możliwe że dostanie się więcej niż jedna osoba!

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Rainbow 
1. Nick: kola006
2. Wiek: 11
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Uważam że jestem ogarniętą osobą i nie zachowuje się jak bachor.
4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Mateusz. Mieszkam w Polsce i żyje mi się super. Mam już urzędnika ale chciałbym spróbować dostać się na moderatora ponieważ lubię pomagać nowym graczom i innym. Na serwerze garam około 6 miesięcy więc wszystko na serwerze wiem np jaki jest regulamin serwera albo gdzie najlepiej zarabiać itp. Często pomagam nowym graczom i doradzam im w pracy albo co i gdzie wyrobić a nawet czasami daje kasę innym graczom np na działkę. Według mnie ma bardzo dobrą ortografie tak 8/10 i jak napiszę błąd to poprawiam. Znam Dużo komend potrzebnych do Moderatora i po za tym jak jest teraz rekrutacja codziennie uczę się komend typu region itp.
5. Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ jestem często na serwerze i nie przeklinam i patrzę bardzo często na chat więc jak gracze będą coś chcieli to mogą pisać spokojnie na ./msg lub na chatcie serwerowym i też jestem często na forum więc jak by ktoś by mnie wzywał to na forum może pisać
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Znam komendy takie jak ban kick lub gamemode i inne ale nigdy nie byłem na tej posadzie na easylife jedynie ale na innych serwerach byłem adminem.
7. Dopisz coś od siebie: Myślę że będę sprawował się dobrze na tej posadzie ponieważ jestem miły pomocny i często jestem na serwerze a po za tym dałbym radę być moderatorem.
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
1. Nick: 

Semi1706 

2. Wiek: 

15 Lat (Rocznikowo) 

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:

Tak, jestem bardzo ogarniętą osobą 

4. Opowiedz coś o sobie:

Mam na Imię Michał, Rocznikowo mam 15 lat, mieszkam w miejscowości o nazwie Bydgoszcz, chodzę do 8 klasy, na serwerze gram prawie rok gdyż wbilem na serwer 3 kwietnia, jak narazie na serwie miałem okazję mieć 4 rangi takie jak : Policjant, Urzędnik, Budowniczy oraz Lekarz, według mnie jestem bardzo ogarniętą osobą i towarzyską  na codzień interesuje się Pilka nożna oraz architektura co zamierzam zacząć się uczyć jak skończę szkołę a to już niedługo. 

5. Czemu to właśnie Ty?: 

Gdyż jestem osobą pomocną, ogarniętą i kulturalną, mam dosyć dużo cz asu co mógłbym wykorzystać na pomoc graczom z serwera i innym również, mam wiele pomysłów na dodanie nowości na serwer oraz nikogo bym nie zawiódł na ten posadzie

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: 

Jak narazie niestety nie lecz szybko się uczę. 

7. Dopisz coś od siebie:
 Jako moderator miałbym wiele pomysłów do dodania na serwer, często bym pomagał innym graczom oraz bym nikogo nie zawiódł na tej randze gdyż tą range chciałem już dawno mieć, lecz za każdym razym gdy była rekrutacjia to przebijala mnie lepsza konkurencja mam nadzieję że teraz mi się uda dostać na tą posadę

Życze powodzenia innym graczom Biorącym udział w Rekrutacji na Moderatora Big Grin
,,Żeby mi rozjeb*ć łeb o krawężnik, polecam Ci wziąść jakąś przenośna drabinę, pozdrawiam <3 ,,~ Adex 2k19
  Odpowiedz

1. Nick: Avioo
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: tak
4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Mateusz i Pochodzę z woj. mazowieckiego. Moimi plusami są min. takie: jestem osobą stanowczą oraz osobą która nie toleruje faworyzacji oraz osobą z ogromnym poczuciem humoru. Moje minusy są takie: czasem nie panuje nad swoimi emocjami. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz grać w gry. Interesuje się językami azjatyckimi i mam zamiar kierować w tym kierunku swoją przyszłość. Jeżeli chodzi o gry to bardzo lubię pogrywać w business tour, CS:GO i RDR2 Oprócz gier lubię też sport min. siatkówkę i koszykówkę.
5. Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ bardzo lubię pomagać nowym graczom umiem się dogadać z innymi jestem cierpliwy jestem bardzo aktywny na serwerze nie działam na własną rękę i gdy czegoś nie jestem pewien pytam się jak coś zrobić rzadko mi się zdarza że popełnię jakiś błąd ort. oraz znam podstawowe komendy na moderatora.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak mam byłem na kilku innych serwerach w podobnej randze i sobie dobrze radziłem.
7. Dopisz coś od siebie: Mam nadzieję że dostane się na tą rangę ponieważ bardzo mi na niej zależy.

Odpowiedz
1. Nick: lukasz566
2. Wiek: 14 lat
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, jestem osobą ogarniętą.
4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Łukasz mieszkam w woj. Lubelskim. Interesuje się piłką nożną oraz geografią. jednak nie wiem w jakim zawodzie chciałbym pracować. Na serwerze gram od 2015 roku z małymi przerwami, miałem też 2 rangi: Urzędnik i Policjant. 
5. Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ spełniam wymagania, umiem pracować w grupie oraz jestem wyrozumiały miły i lubię być częścią czegoś. 
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak mam doświadczenie.

7. Dopisz coś od siebie: Gdybym został moderatorem spełniałbym swoje obowiązki i pomagał aby budować ciekawą i miłą społeczność 
Weteran easylife II
  Odpowiedz

Podanie na moderatora MaQueY

1. Nick: MaQueY
2. Wiek: 14
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Byłam 3xBudowniczym 1xPolicjantem 2xUrzednikiem i 2xLekarzem więc myślę, że tak.
4. Opowiedz coś o sobie: Jestem Madzia, mam 14 lat i mieszkam w Katowicach. Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej także w Katowicach. Na codzień zajmuje się raczej graniem w Apex Legends czy w minecraft, oczywiście też nauką. Chodzę na zajęcia dodatkowe z programowania i tam programuje w języku C++.
5. Czemu to właśnie Ty?: Miałam przerwe od serwera to znaczy, że raczej znowu na długo pozostane, a poza tym zbliżają się wakacje więc będzie można dłużej grać. Jestem bardzo rozpoznawalna przez graczy i nie mam obecnie żadnych konfliktów z nimi. Gram na serwerze od około 2 lat więc jestem obeznana z serwerem.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, mam range Administrator na serwerze mojego kolegi a gra tam 15-30 osób oraz jak już napisałam byłam 3xBudowniczym, 1xPolicjantem 2xUrzednikiem no i 2xLekarzem.
7. Dopisz coś od siebie: Cóż ja mogę tu napisać... Życzę wszystkim powodzenia
  Odpowiedz
1. Nick: Axiorek
2. Wiek: 11 (rocznie 12) 
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, jestem Ogarniętą osobą. 
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Kamil, 11 lat. Moje zainteresowania to minecraft, piłka nożna, rower. Chciałbym dostać się na stanowisko moderatora, ponieważ myślę że bardzo się na to nadaje. Mój stosunek do graczy jest bardzo duży. Gdy gram w minecraft zazwyczaj na easylife 2.
5. Czemu to właśnie Ty?: Bardzo lubię pomagać graczom, jestem miły. 
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, administrator. 
7. Dopisz coś od siebie: chciałbym żebyś przeczytał moje inne podania, żeby nie było że kłamie Smile
Siema siema xD
  Odpowiedz
 1. Nick: imxsimon
~
2. Wiek: 11
~
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Myśle, że jak na mój wiek jestem dojrzały.
~
4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Szymon, mieszkam na Śląsku. Interesuje się różnorodnymi stylami, modą oraz informatyką. Lubię grać w minecrafta szczególnie na EL2 ponieważ administracja jest wyrozumiała, umie sobie pożartować i utrzymuje kontakt z graczami. Poznałem tez tu dużo wspaniałych osób takich jak kati15, avioo itd. Miałem dłuższą przerwę spowodowaną szkołą i obowiązkami ale gdybym się dostał postaram się być jak najlepszy.
~
5. Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ mogę poświęcić dużo czasu na serwer, umiem rozmawiać z graczami, myśle też, że potrafię wpasować się w starsze towarzystwo. Mam też długi staż na serwerze. Jeżeli dostanę takie stanowisko staram się jaknajbardziej żeby go nie utracić.
~
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Byłem administratorem na paru mniejszych serwerach PVP. Byłem również moderatorem oraz budowniczym.
~
7. Dopisz coś od siebie: Mam nadzieję, że moje podanie przekona i się dostanę. Życzę wszystkim powodzenia.
There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: 
the fear of failure.
Niedostępny
  Odpowiedz
Big Grin 
=-===-=
= Podanie =
= Na =
= Moderatora =
=-===-=

1. Nick: 4n0nym0us_ i Anonimowy_
2. Wiek: 13,5 (Brak mutacji)
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Myślę, że tak
4. Opowiedz coś o sobie: Cześć, jestem Olek i mam 13 lat. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Naukę zacząłem w Anglii, Spędziłem tam 6 klas podstawówki. Umiem programować w Java'ie, VB, C++, C#, Skript. Zbieram znaczki i monety, posiadam 2 złote i 5 pozłacanych monet. Nie mam problemów z językiem polskim (ortografią).
5. Czemu to właśnie Ty?: Znam wszystkie potrzebne komendy, znam wagi plików w minecraft. Znam regulamin serwera. Umiem korzystać worldedita i worldguarda. Znam się na serwerach. Zawsze pytam jeśli czegoś nie wiem. Jestem: Miły, lubiany, asertywny, pomocny, optymistyczny, mądry. Mam IQ większe niż Chomik. Nie toleruje faworyzacji.  
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, byłem właścicielem serwera gdzie grało po 30-50 osób i nigdy nie było wycieku ani faworyzacji. Byłem też Administratorem na pewnym serwerze i też dobrze się sprawowałem.
7. Dopisz coś od siebie: Jestem Policjantem. Byłem lekarzem. Nie mam z nikim kłótni/problemów.
  Odpowiedz
1. Nick:  Yuki

2. Wiek:  19

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:  Uważam że jestem ogarnięta no bo w sumie dorosłe życie już tego wymaga. 

4. Opowiedz coś o sobie:   Mam na imię Justyna. Mam 19 lat. Pochodzę z województwa dolnośląskiego. Za niecałe 2 miesiące kończę liceum na kierunku przyrodniczym. Kultura osobista i tolerancja to moje motto. Potrafię dogadać się z każdym i jestem mega przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Interesuję się jazdą na rolkach, śpiewaniem, tworzeniem muzyki oraz podróżowaniem. Od czasu do czasu staram się również rozwijać swoją wenę i wyobraźnię poprzez malowanie lub tworzenie tekstów poetyckich, lecz zazwyczaj się nimi nie dzielę z innymi. Uwielbiam oglądać filmy i seriale. Kocham chodzić do kina jak i teatru. Wolne chwile spędzam grając w rozmaite gry, ale czasami lubię wyjść na świeże powietrze i spędzić czas ze znajomymi.

5. Czemu to właśnie Ty?:  Wiele graczy mnie dobrze zna. Gram na serwerze od października 2016r. więc w sumie już ponad 2 lata. Pomagałam przy tworzeniu serwerowego miasta stawiając pierwsze budynki na serwerze wraz z Adexem. Jestem bardzo spokojną osobą z dużym dystansem i cierpliwością. Uwielbiam pomagać i nikogo nigdy nie zostawiam w potrzebie. Jestem pewna, że jako miła i ciepła osoba dobrze sprawdzę się na tym stanowisku. 

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
  Zacznę od tego że budowałam tą edycję wraz z właścicielem. Od początku mojej gry posiadałam OP i byłam tak zwanym "tajnym agentem" do czasu gdy Adex oficjalnie mianował mnie moderatorką. Z biegiem czasu i ogromem włożonej pracy wspinałam się coraz wyżej po szczeblach administracji. Ostatecznie dzięki mojemu zaangażowaniu i chęci pomocy graczom trafiłam na stanowisko Współwłaściciela. Byłam również pierwszym Premierem na serwerze. Dodam też, że dobrze znam komendy oraz w miarę ogarniam WorldEdit.

7. Dopisz coś od siebie:  "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - Oto czym się kieruję w życiu  Heart
[Obrazek: tumblr_static_tumblr_static_7944vldq2og8...ks_640.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości