Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora 2019-03-14

1. Nick: Jagodkon

2. Wiek: 12 (13 rocznikowo)

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, rozumiem wiele spraw, jak i z serwera tak i w realu. Rozumiem wielu ludzi, ich sprawy

4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Jagoda, nie jestem pesymistą lecz przeciwnie, gdy idę na zawody pewna jestem że wygram, naprawdę pomaga. Jestem aktywną osobą w sporcie, chodzę na liczne zawody z kosza, do tego mam zajęcia z sztuk walk [karate kyokushin] 
Wyznaczam sobie to coraz większe cele do osiągnięcia. Jestem otwarta na coraz to nowsze i ciekawsze wyzwania, mam dosyć duży dystans do siebie ok [10m] hehe. Uwielbiam się śmiać, gdy coś mi zle pójdzie, nie przejmuje się tym poprawiam to. Jestem człowiekiem który dosyć często prowadzi monologi wewnętrzne, czy to na temat filmu czy sytuacji która przed chwilą się stała. W życiu nie każdemu się powodzi tak jak by chciał, dlatego lubię motywować ludzi do działania, aby coś z tym zrobili, ale niestety większość osób ma to gdzieś :/.

5. Czemu to właśnie Ty?: Ciekawe pytanie... mam na serwie dosyć duży staż, dokładnie 1 rok i 10 miesięcy. Od jakiegoś czasu staram się na wyższe rangi na serwerze. Jestem rzetelną osobą, wypełniam moje obowiązki, chcę się przyczynić do rozwinięcia serwera. 

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Powiem tak: Nigdy nie byłam Administratorem na żadnym dużym serwerze, ale przecież po kolei zdobywam coraz to nowsze doświadczenia w tym co robię. Znam kilka komend, ale obawiam się że niestety niewystarczająco !

7. Dopisz coś od siebie: Zawsze wiem że gdzieś jest ta iskierka nadziei, nawet w tych najtrudniejszych chwilach. Może teraz zawiewa tu cytatami, myśl jak chcesz :3 Nie sądzę, jestem pewna że spiszę się doskonale w roli moderatora. [no i życzę z całego serca powodzenia innym <3]
W czerwonym mi do twarzy ?
[Obrazek: giphy.gif?cid=3640f6095c83b0d372645949417b49e4]
  Odpowiedz
1. Nick: 
STACHY225
2. Wiek: 
15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: 
Tak. (poważnie.. po co ten punkt skoro i tak każdy tutaj napisze "tak, jestem ogarnięty"..)
4. Opowiedz coś o sobie:  
Mam na imię Stasiek, mam 15 lat. Jestem spokojną, miłą, odpowiedzialną, radosną i ciekawą osobą. W minecraft gram już od około 5 lat, więc mam duże doświadczenie w tych klockach. Moją pasją jest sport i programowanie (chodź i tak z programowania umiem tyle co koza), ale interesuję się też komputerami, grafiką komputerową i minecraftem. Lubie poznawać nowe osoby i rozmawiać z innymi, przez co jestem też dużo na TeamSpeak 3. Lubię starą muzykę, czyli nie jakieś multi lil pmupmy tylko np. Kali, GrubSon, Hemp Gru itd.. nienawidze faworyzacji.
5. Czemu to właśnie Ty?: 
Jestem odpowiedzialny, spokojny i wyrozumiały, umiem wytłumaczyć, pokazać, pomóc nowym graczom. Gram na serwerze od ok. 2 lat i mam bardzo duże doświadczenie serwerowe. Znam bardzo dużo komend z pluginów, które są na serwerze. Potrafię zapanować nad sobą i wyjść z trudnych sytuacji. Uważam, że potrafię na tyle, aby pełnić funkcje moderatora. Mam bardzo dużo czasu na server.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: 
Niedawno awansowałem na technika innego powstającego serwera, nauczyłem się bardzo dużo nowości, lepiej posługuję się komendami itd. mam też małe doświadczenie z różnych wysokich rang (m. in. opiekun prac dodatkowych, vPremier, oraz rekrutacja na vKomendanta).
7. Dopisz coś od siebie: 
Takim większym minusem jest to, że nie znam za bardzo pluginu PlotMe, lecz chyba go szybko opanuję. Jest mało moderatorów, gdzie tylko 2 osoby są aktywne, po tej rekrutacji może sytuacja ta się poprawi. Jak nie uda mi się teraz, to może kiedy indziej Smile

Nie ważne jak piękne będzie podanie i jakie my to wielkie rzeczy w nim napiszemy.
Liczy się nasze zachowanie, charakter i postawa..
[Obrazek: E2EIoxo.png]
  Odpowiedz
------======+======------
Podanie na Rangę [Moderator]
------======+=====------

1) Nick: [VIP]Ryben123
2) Wiek: 12 Lat
3) Czy Jesteś Ogarniętą Osobą?: Wydaje mi się że Tak
4) Opowiedz Coś o Sobie:  Mam na Imię Mateusz, mam 12 Lat chodzę do 5 klasy patrzę
na świat wesoło i kolorowo, w przyszłości chciałbym studiować prawo i administracje jestem przewodniczącym klasy. Na każdym serwerze ,którym grałem miałem dobre kontakty z administracją na EasyLife2 również mam, Uwielbiam Wyjazdy za miasto na wieś kocham świeże jajka oraz warzywa i owoce. Kocham się Opiekować zwierzętami oraz lubię oglądać kultowe Seriale mój Nick się wziął z tego że kiedyś miałem rybki którymi się uwielbiałem opiekować oraz z tego że kiedyś mnie koledzy wrzucili do wody z rybkami i mówili że jestem rybą (XD) dobrze się uczę nie mam problemów w szkole jestem bardzo lubiany oraz rozpoznawalny chętnie każdemu pomagam. Moją Pasją jest jazda na rowerze oraz Hulajnodze rolkach itp. i gry komputerowe najbardziej minecraft.
5) Dlaczego to Właśnie ty?: Ponieważ jestem aktywnym, miłym, pomocnym graczem chętnie testuje różne rzeczy z @xxdamixx oraz jestem Chyba Lubiany przez Administrację.
6) Czy masz Doświadczenie na podobnym Stanowisku?: Tak Posiadam takowe Byłem KidModem na 1 Serwerze 2 razy Moderatorem a 1 raz Adminem.
7) Dopisz coś od siebie: Pozdrawiam Całą Administrację oraz Życzę Powodzenia.
[Obrazek: BgusGO9.png]
  Odpowiedz
---Podanie na Moderatora---
[b]1. Nick: KQBA[/b]
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Jestem ogarnięty.
4. Opowiedz coś o sobie: Cześć! Jestem Jakub i mam trzynaście lat. Jestem pilnym uczniem klasy szóstej, podstawówki. Jestem towarzyski, lubię gry komputerowe i mobilne. Tak, jak mój tata uwielbiam motoryzację. Lubię też informatykę i sport, m.in. sztuki walki. U siebie w szkole odwalam różne akcje. Jestem takim zgrywusem, ale pomimo to mam dobre oceny. W gry, gram na trzyletnim noteBook'u i myszcze gamingowej. Jestem niecierpliwy, a wtedy jestem nieznośny. Potrafię zachować dystans do siebie.
5. Czemu to właśnie Ty?: Dlatego, że lubię pomagać graczom, jestem miły i znam komendy moderatora. Z WorldEditem trochę gorzej, ale jak się dostanę na drugi etap rekrutacji na moderatora, to na pewno wszystko będzie podciągnięte. Przy okazji, mam dobrą ortografię. Gwarantuję wam, że jak mnie przyjmiecie, to nie pożałujecie tej decyzji.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Niestety, nie miałem, ale znam większość komend administracyjnych.
7. Dopisz coś od siebie: Wiem, że moje szanse na bycie moderatorem są małe, ale wiem, że w życiu trzeba ryzykować. Innym, co piszą tu podanie, życzę dostania się na ll Etap.
Pomogłem? Daj rep+

Urzędnik EasyLife2

Sprzedawca PG
  Odpowiedz
1. Nick: Julian1137

2. Wiek: 13 lat
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, przynajmniej tak twierdzą znajomi i mam zachowanie wzorowe. Smile 
4. Opowiedz coś o sobie:
Jestem Web developerem i Android Developerem. Posiadam własną stronę internetową z portfolio.
5. Czemu to właśnie Ty?: Uważam, że mógł bym się przydać nie tylko pod względem pomagania na serwerze, ale też w pomaganiu konfiguracji serwera o ile Państwo byście chcieli. (zapomniałem dodać, że też zajmuję się stawianiem i konfigurowaniem serwerów do gier i VPS.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak prowadziłem własny serwer i byłem/jestem adminem na kilku serwerach survival.
7. Dopisz coś od siebie: 

Bardzo chciałbym móc Wam pomagać w ogarnianiu i moderowaniu serwera, sprawi mi to ogromną radość. 
  Odpowiedz
1. Nick: Potion07

2. Wiek: 11.5 lat

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
Szczerze mówiąc nie wiem, zostawię to wam do oceny

4. Opowiedz coś o sobie:
     Jestem Kacper, uczęszczam do klasy piątej szkoły podstawowej. Jestem cztero-piątkowym uczniem, lubię koty. 
Nie umiem wytrzymać niesprawiedliwości, lubię i umiem rozwiązywać konflikty.
Jestem raczej bystry i konsekwentny, usiłuję być obiektywnym.
Czasami się denerwuję - to fakt ale szybko się uspokajam.
Lubię sięgać wyżej niż do wymaganego, szukam odpowiedzi poza kluczem odpowiedzi, uważam że szukanie odpowiedzi w kluczu odpowiedzi niczego nie nauczy oprócz, tego że nie trzeba się zastanawiać ale na przykład spojrzeć na odpowiedzi
na stronie 284, tylko osoby leniwe sięgają od razu do odpowiedzi, 
wolę się zastanowić niż szukać w kluczu odpowiedzi. 
Potrafię przewidzieć reakcję społeczeństwa, co może się przydać.

5. Czemu to właśnie Ty?:
Ponieważ mam już doświadczenie, znam prawie wszystkie komendy
pluginów, nie będzie mnie trzeba od nowa szkolić, umiem zrobić AreaShopa, ustawić
flagi w WorldGuardzie, zrobić region, nadać rangę graczowi, rozwiązać
większość problemów związanych z pluginami.
Umiem bardzo szybko zdobyć zaufanie.
Potrafię przewidzieć reakcję społeczeństwa.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Większe niż przypuszczacie

7. Dopisz coś od siebie: 

2 + 2 = 4
[Obrazek: 47579421_1012735002245237_46620877645886...e=5CBD8D59]
  Odpowiedz
1. Nick: kuba22325z
2. Wiek: 11 
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: tak
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Jakub mam 11 lat Lubię grac w minecrafta i piłkę nożną
5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem miły dużo czasu moge poświęcać serverowi od 1-4h
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Byłem @H adminiem modem itp  miałem też swoje servery 
7. Dopisz coś od siebie:  Lubię pomagać i chce żeby ten server stał się jeszcze lepszy 

Odpowiedz
1. Nick:lukis100
2. Wiek:          
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Moim zdaniem jestem ogarniętą
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Michał mam 13 , uwielbiam pomagać innym i sprawia mi to przyjemność. Moje hobby to informatyka i rowery , gram w Minecraft'a od 4 lat , więc ogarniam dużo komend .
5. Czemu to właśnie Ty?: Moim zdaniem pasuje na to stanowisko ponieważ wiem jaka to odpowiedzialności . 
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak , byłem kiedyś moderatorem na pewnym starym serwerze ,ale nie  pamiętam IP 
7. Dopisz coś od siebie: Chcę żeby każdy czuł się miło i sympatycznie na serwerze .
  Odpowiedz
 ! Proszę o przeczytanie całego podania! Z góry dziękuje i pozdrawiam !
--------------------------------------------------------
                                   PODANIE
                                         NA
                                MODERATORA
--------------------------------------------------------

1. Nick:
   KsamiX.

2. Wiek:
Mam na tę chwilę 13 wiosen.

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
Pomimo mojego wieku myślę, że tak. 

4. Opowiedz coś o sobie:
A więc witam, jestem Krzysiek i mam 13 lat. Na EasyLife2 zawitałem ponad rok temu, zdarzyły mi się przerwy jak i niedawno ale RP bardzo lubię dlatego powróciłem.  Podczas mojej nieobecności dostałem się na wiele funkcji, ale o tym później ( w pkt. 6).  Pływam oraz gram w piłkę ręczną. To moja pasja! Dziękuje za przeczytanie tego punktu.

5. Czemu to właśnie Ty?:
Ponieważ mam długi staż na serwerze, jak i znam komendy oraz mam doświadczenie.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Emm... To tak:
2 x Policjant
1 x Lekarz
1 x Opiekun sekretarzy
1 x Administrator sieci serwerów cs:go.
1 x Moderator serwera ******.pl
1 x Helper serwera ******.pl
I kilka mniej ważnych stanowisk, chyba duże doświadczenie, co nie ?

7. Dopisz coś od siebie: 
Chciałbym życzyć wszystkim starszym jak i nowszym graczom powodzenia, oraz prosiłbym wyższą administracje o przymknięcie oka na mają nieobecność na serwerze
DZIĘKUJĘ! 

Jeśli czcionka będzie mało czytelna, prosiłbym o kontakt.
Romet napisał 1 godzinę temu:
następnym razem zamazuj całe ip serwerów Big Grin
Romet napisał 1 godzinę temu:
następnym razem zamazuj całe ip serwerów Big Grin
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości