Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forum] Ogarnięcie rangi Administrator Naczelny

Ogarnięcie rangi Administrator Naczelny

Opis: By Administrator Naczelny serio przyglądał się raportom i dawał za to pochwały i awanse. Na razie Administrator Naczelny nie dał ani jednego awansu. Powinien robić to systematycznie co jakichś czas a także powinien systematycznie pisać wypłaty administratorów. Skoro dodaliście ten dział który jest świetnym pomysłem to trzeba pisać te wypłaty, ja wiem, że Moderator nie jest do końca do czerpania swoich korzyści a dla serwera, no ale chyba za swoją ciężką pracę należy mu się ta wypłata, której jeszcze żaden Mod nie dostał
Przydatność: OGROMNA!
Co wniosłaby ta sugestia: Wiadomo chyba Smile 
Kalendarz Nieobecności --> [KLIK]
Hehe, trzeba było poczytać jakie są zadania tej rangi i co może robić. Pragnę przypomnieć, że nie może dawać awansów, a jedynie podpowiadać najwyższym rangom na serwerze kto powinien taki awans dostać Wink

Moderator EasyLife2

Najlepiej co zrobić, to ogłosić wyniki na redaktora naczelnego xDD
[Obrazek: giphy.gif]
Zostanie to ogarnięte w swoim czasie.
Jak narazie mamy większe priorytety. np rekrutacja na moda, redaktora naczelnego itp.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości