Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apelacja: Zmiana regulaminu policji!

Apelacja: Zmiana regulaminu policji!

Apeluję do Komendanta i vKomendanta o zmianę Regulaminu Policji. Chodzi oczywiście o (tak mi pisał @pawel55) punkt 8 i 4: 
8. W przypadku gdy policjant podczas nieobecności wykonuje czynności służbowe, otrzymuje on ostrzeżenie.
To jest jakieś czyste nie porozumienie, dlaczego?
Podaję trzy powody:
a) Gracze, a nawet @Adex uważają to za nienormalne i przesadne
b) Jeśli nie będzie policji gracz będzie reklamował serwer, spamił, floodował itp to co policjant ma nie wykonywać swoich zadań!?
c) Chyba lepiej mieć Policjanta, który pracuje za dużo niż za mało. Chyba każdy by chciał takiego pracownika. Ja rozumiem nie wykonywać funkcji podczas zawieszenia ale nieobecności!?
Kalendarz Nieobecności --> [KLIK]
Ten regulamin dobek napisał 2 miesiące temu. I dopiero teraz ktoś się przyczepia. To już nie nasza wina że policjanci nie czytają regulaminów tym bardziej że był on na szkoleniu.
[Obrazek: 4Df0P22.gif]
Jestem na tak Big Grin

Maka Paka c:

(03-14-2019, 20:08)pawel55 napisał(a): Ten regulamin dobek napisał 2 miesiące temu. I dopiero teraz ktoś się przyczepia. To już nie nasza wina że policjanci nie czytają regulaminów tym bardziej że był on na szkoleniu.

Ale mi już nawet nie chodzi o ostrzeżenie @dawid1337dawid tylko o to, że jest to po prostu bez sensu i wpływa na niekorzyść w kadrze
Kalendarz Nieobecności --> [KLIK]
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=2...uS7a3CbdD8

Rozwinięcie punktu 4: Stary punkt " Policjant podczas nieobecności ma zakaz pełnienia czynności służbowych na serwerze" nowy punkt: "Policjant podczas nieobecności ma zakaz pełnienia czynności służbowych, chyba ,że jest jedyną osobą z administracji, w tym wypadku, policjant ma prawo pełnić czynności służbowe"

Zamykam.
[Obrazek: 4Df0P22.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości