Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [NICK]
1. Nick: Paradise
2. Data otrzymania bana: Nie pamiętam.
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Multi konto zrobione przez kuzynke na którym przeklinała.
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Ryben123 (to tylko jego praca)
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Tęsknie za Easylife, to moje całe życie, Codziennie jak wracam ze szkoły myśle : "To może dzisiaj uda mi się wejść na Easylife". Wiem że to mało powodów na unbana Ale przysięgam Odpracuje, ZROBIE WSZYSTKO.
LUBIE NALEŚNIKI <3
na tak, każdy zasługuje na 2 szanse
  "W życiu ważne są tylko chwile..."
Jaki jest nick Twojego głównego konta i tego multikonta koleżanki?

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

(03-14-2019, 20:23)Adex napisał(a): Jaki jest nick Twojego głównego konta i tego multikonta koleżanki?

Paradise. ona już nie gra, woli ********

(03-14-2019, 20:23)Adex napisał(a): Jaki jest nick Twojego głównego konta i tego multikonta koleżanki?

Dasz Unban

Jej nazwa to Kaha

Dostane Unban? ;(
Adex napisał 03-15-2019, 12:19:
Nie podawaj IP innych serwerów.
Tym razem przymknę na to oko, ale następnym razem będzie perm na forum.
LUBIE NALEŚNIKI <3
Konto Paradise zostało odbanowane.
Konto Kaha zostało odrejestrowane z serwera.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości