Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd ze skinem
Szanowna Administracjo!

Mam problem, i to dosyć ważny. Borykam się z problemem od niedawna. Mianowicie chodzi o to, że co pewien czas zmienia mi się skin. Skin zmienia się automatycznie z dnia na dzień, przez co nie mam na to wpływu. Dodam,  że na SinglePlayerze posiadam swojego obecnego skina, więc uważam, że jest to błąd na serwerze. Pieniędzy również nikt mi nie zabiera.

Mam nadzieje że mój błąd zostanie wyjaśniony, aby usprawnić nasz serwer.

Pozdrawiam, PlukinsonekPL

[Obrazek: giphy.gif]
Dobijmy +20 Rep !!!

Masz minecraft premium czy korzystasz ze skina z pluginu na serwerze?

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Zrobilem sobie kiedys skina i po paru dniach zrobil sie inny..
20 reputacji do 1 kwietnia!
17/20

Dziękuje za 17 rep (;
(03-14-2019, 21:57)bukeke2006 napisał(a): Zrobilem sobie kiedys skina i po paru dniach zrobil sie inny..

Może ta osoba na którą jest skin zrobiony. Zmienia skina w swoim koncie i dlatego Tobie też się zmienia

Ja tak mam zawsze. Jak bierzesz skiny z Name** to się zmieniają automatycznie.
[Obrazek: giphy.gif]

(03-14-2019, 22:14)Zosix148 napisał(a): Ja tak mam zawsze. Jak bierzesz skiny z Name** to się zmieniają automatycznie.

Potwierdzam mialem inny skin i nagle na inny sie zmienil
[Obrazek: BgusGO9.png]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości