Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy :(((
wiec moze ktos wie, lub nie wylalem herbate na moj laptop, nie dziala przycisk ESC i mysle ze cos stalo sie z karta graficzna. kiedys w mc mialem 6-200 fps teraz max 30. wie ktos o co chodzi?? bede bardzo wdzieczny jezeli ktos mi pomoze
There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: 
the fear of failure.
Niedostępny
  Odpowiedz
Prawdopodobnie będzie zalany. Albo idź do serwisu, a jak potrafisz, to rozkręć całego lapka, i go wyczyść
Może pomoże Tongue
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
polecam iść z tym do serwisu tylko nie susz tego suszarką ;p herbata jeszcze sie gdzieś wchłonie i będzie gorzej
  Odpowiedz
Zanieś go do serwisu, jak odczułeś tak drastyczny spadek FPS'ów to prawdopodobnie Twoja karta graificzna przestała działać i laptop pracuje teraz tylko na zintegrowanej karcie graficznej.
W serwisie być może jakoś Ci go przeczyszczą, może jeszcze nie wszystko stracone Smile

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
A mama mówiła "Nie pij i nie jedz przy komputerze", bóg się zemścił

Zanieś PC do serwisu

Odpowiedz
wysyp ryż
  Odpowiedz
(03-17-2019, 15:21)kola006 napisał(a): wysyp ryż

Ryż niby wyciąga wodę, ale wątpie że pomoże na dużego laptopa, ja i tak bym preferował zaniesienie go do serwisu

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Fps w minecraft? Wejdz w ustawienia graficzne (w mc) i zwiekszy maksymalne fpsy
[Obrazek: E2EIoxo.png]
  Odpowiedz
Może to pomoże, herbata była bez cukru, rozcieńczona w wodzie. Wylała się w dolnej części laptopa nie na klawiaturę, w okolicach touchpada. + wyparowało trochę herbaty + po otworzeniu laptopa nie było żadnych zauważalnych znaków wody. ( otworzyłem tylko tylna klapę o zdj pytać pv)

(03-17-2019, 15:15)AiAdex napisał(a): Zanieś go do serwisu, jak odczułeś tak drastyczny spadek FPS'ów to prawdopodobnie Twoja karta graificzna przestała działać i laptop pracuje teraz tylko na zintegrowanej karcie graficznej.
W serwisie być może jakoś Ci go przeczyszczą, może jeszcze nie wszystko stracone Smile

Prawdopodobne, lecz panel nVidia działa i obrazek się rusza. Nie jestem dużym specem wiec nie wiem.

(03-17-2019, 15:35)STACHY225 napisał(a): Fps w minecraft? Wejdz w ustawienia graficzne (w mc) i zwiekszy maksymalne fpsy

Włączyłem max, żadnych ustawień nie zmieniałem.
There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: 
the fear of failure.
Niedostępny
  Odpowiedz
Wpierdziel do ryżu
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości