Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Easy MMA] podanie o firme
1. Nick na serwerze: Pazdikson2000
2. Nazwa firmy: Easy MMA
3. Posiadasz wystarczająca liczbę pieniędzy oraz zgadzasz się na pobranie ich z Twojego konta w razie akceptacji firmy?: Posiadam
4. Czym będzie zajmowała się Twoja firma?:  Firmę będę prowadził razem z @xxdamixx. Firma się będzie zajmowała organizowaniem tak zwanych MMA, w wadze ciężkiej, średniej, lekkiej. Walki będą odbywały się raz w miesiącu, będzie można obstawiać każdą walkę, i wygrywać $ z obstawiania. Walki odbywały by się na arenie, którą wybuduje @kala15 tam gdzie kiedyś było @xxdamixx osiedle 4You. 

Z poważaniem
[Obrazek: giphy.gif]
Niedostępny
Na tak
akurat mialem dzisiaj robić taką firme ta sama nazwa
XD przypadek nie sądze
#muremzaczymśnapewno
Niedostępny
na tak zaje pomysł
Aniołem nie jestem Angel
ale
diabłem też nie jestem Angry
ciekawe na tak!
❤ Sprzedawca PG ❤
Dziwna sprawa, bo @Patryczek118 wspominał mi o identycznym pomyśle dokładnie 1:1 to co napisałeś z tym że kilka dni temu, podobno już razem z @lekowsky zaczęli budować firme i naglę pojawia się identyczny pomysł z Twojej strony, przypadek?

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

(03-17-2019, 15:50)Adex napisał(a): Dziwna sprawa, bo @Patryczek118 wspominał mi o identycznym pomyśle dokładnie 1:1 to co napisałeś z tym że kilka dni temu, podobno już razem z @lekowsky zaczęli budować firme i naglę pojawia się identyczny pomysł z Twojej strony, przypadek?

Mi się wydaje, że to nie jest przypadek 
Oraz byłbym na tak, ale już coś takiego powstaje
Racuchy 
(03-17-2019, 15:50)Adex napisał(a): Dziwna sprawa, bo @Patryczek118 wspominał mi o identycznym pomyśle dokładnie 1:1 to co napisałeś z tym że kilka dni temu, podobno już razem z @lekowsky zaczęli budować firme i naglę pojawia się identyczny pomysł z Twojej strony, przypadek?

Ja już to rozgłaszałem jakiś czas temu, że robię taką firmę, ale jeżeli inni robili to nie wiedziałem. Nie mam jak tego udowodnić, że nie wiedziałem, a nawet z tymi osobami nie gadałem.
Niedostępny
Na tak
Świetny pomysł na nową firmę, zawsze więcej świeżości na serwer.
A tak btw to pazdek mi mówił o tym parę dni temu, więc myślę że to jest bardziej przypadek niż podwalanie...
A tak btw v2 to pazdek pierwszy napisał (chyba) podanie o tą firmę, więc jak dla mnie to on powinien ją mieć.

Podanie o Firmę
ZAAKCEPTOWANE!

Gratulacje! Twoja firma została zatwierdzona przez Administracje EasyLife!
Życzmy udanych zarobków i sukcesów firmy!

Wątek został zamknięty.
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości