Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Perm i permIP
Nazwa: Perm i PermIP
Opis: Skrócić bana permaIP i perma do bana na 1rok ale tylko w przypadkach za Mk, obraze, cheaty itp. Za coś np  ban Przylissa nie było by na rok tylko perm
Przydatność: Duża
Co wniosłaby ta sugestia: gdy ktoś popełni bląd i dostanie perma, gdy wroci po roku sie moze zmieni.

Przepraszam za bledy ale pisze z telefonu z wylanym wyświetlaczem i pisze po omacku
20 reputacji do 1 kwietnia!
17/20

Dziękuje za 17 rep (;
  Odpowiedz
Na nie można napisać odwołanie albo kupić UB perm to perm
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
(03-17-2019, 17:04)Avioo napisał(a): Na nie można napisać odwołanie albo kupić UB perm to perm

Ale nie grać tu już NIGDY przez np obraze policji? Troche przesada
17/20

Dziękuje za 17 rep (;
  Odpowiedz
Bzdura.
  Odpowiedz
1. PERM jest skrótem od PERMANENTNY (np. ban), czyli ban NA ZAWSZE
2. Możesz napisać odwołanie lub kupić UB za 30 zł PSC
3. Za obrazę policji nie jest PERM, tylko mandat/więzienie (PERM jest za obrazę administracji (moderatorów, technika, właściciela, itp.))
Na NIE
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
na Nie bez sensu no chyba ze na 1000 dni XD
[Obrazek: BgusGO9.png]
  Odpowiedz
Przecież to jest bez sensu xD
Ja Seba jestem
  Odpowiedz
Przecież perm to perm. Nie ma czegoś takiego jak perm na rok, jest po prostu ban na rok.
"Nie jestem pijany" - Adex 2k18
  Odpowiedz
(03-17-2019, 18:17)SkiperPL100 napisał(a): Przecież perm to perm. Nie ma czegoś takiego jak perm na rok, jest po prostu ban na rok.

O tym mowie
17/20

Dziękuje za 17 rep (;
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości