Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EFY] Podanie Sekretarz [sztanek1981]
1. Nick : sztanek1981
2. Imię : Igor
3. Wiek : 12
4. Opisz siebie : Mam na imię Igor i mam 12 lat. Zajmuje się graniem gry co również jest moim hobby , lubię  oglądać sporty.
5. Podaj swoje zalety oraz wady : Zalety ; Miły , potrafi się zachować | Wady ; Gdy ktoś mnie bardzo ale to bardzo wnerwi potrafię wyzywać i przeklinać ( czasami to się zdarza). 
6. Czy przeczytałeś regulamin firmy? : Tak
7. Czy jesteś aktywny : Miałem kompa w naprawie więc nie mogłem być na serwerze bardzo długo , ale już go mam i będę aktywny.
8. Czy akceptujesz to , że właściciel może odrzucić twoje podanie bez podawania powodu? : Oczywiście.
9. Czy posiadasz mikrofon oraz ts3? : Posiadam
"My jesteśmy grzeczni i my nie robimy takich rzeczy... My po prostu sobie pijemyyy.. SOCZEK" - Adex 2k19
dodaj na początku [EFY]
"Jak sie nazywasz? Michael Jackson" - Mój kolega 2k19
(03-17-2019, 17:26)Grubsky napisał(a): dodaj na początku [EFY]

Dzięki za uwagę.
"My jesteśmy grzeczni i my nie robimy takich rzeczy... My po prostu sobie pijemyyy.. SOCZEK" - Adex 2k19
Podanie zaakceptowane!
Zgłoś się do mnie na pv w celu ustalenia terminu rekrutacji głosowej.
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości