Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam Działke Firmową Z Firmą
Sprzedam Działkę Firmową Za Ona Sama Kosztowała "250K" Na Działce Znajduję Się Duży Nowoczesny Budynek Z 4 Pokojami Firma Miała Być Hotelem Ale Się Nie Udało Regiony Można Usunąć Budynek Kosztował Dużo Bardzo Dużo Firma Jest Idealnie Obok "/warp firmy" W Budynku Można Zmieścić Wszystko Od Firmy Budowlanej Po Centrum Handlowe Jak Ktoś Zakupi Firmę Znikną Skrzynki I Banery Z Mojego Pokoju W Firmie Tutaj Daje Skriny "https://imgur.com/a/rMNbt6q" jak ktoś by był chętny do zakupienie To jak będę na serwerze to proszę do mnie pisać Cena "660K"
  Odpowiedz
Kupię za max 500k

Tak się przymiazam i przymierzam i nie mogę się przymierzyć do sprawdzania tych podań...
- @Adex 2K19

Odpowiedz
(03-17-2019, 18:03)InterGrafik napisał(a): Kupię za max 500k

550k ???
  Odpowiedz
Nie nie nie dam 400K po ten budynek nie jest jakoś wartościowy!

Tak się przymiazam i przymierzam i nie mogę się przymierzyć do sprawdzania tych podań...
- @Adex 2K19

Odpowiedz
(03-17-2019, 18:47)InterGrafik napisał(a): Nie nie nie dam 400K po ten budynek nie jest jakoś wartościowy!

550K niżej nie zejde 1 powód miejsce 2 wolna wykopana przestrzeń
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości