Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do graczy
Mam pytanie dotyczące firmy. Wczoraj Lekowsky napisał do mnie czy zakładamy firmę mma ja napisałem że spoko  pomysł i że można założyć i nic nie wiedziałem że  Pazdikson2000 ma już taki plan. I pytanie do was czy mogę założyć taką firmę? PYTAM DLATEGO ŻE: nie chcę żeby później były oskarżenia typu że ukradłem pomysł itp.
  Odpowiedz
NJE JESTEŚ GRAFIKIEM A NIE BOMBLEM
  Odpowiedz
kto będzie 1 ten lepszy
[Obrazek: BgusGO9.png]
  Odpowiedz
Jeśli będżęśź pięrwśży tó tąk
  Odpowiedz
Ja już mam założoną Sad
[Obrazek: giphy.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Pazdek już pierwszy złożył podanie (więc myślę że nie), ale jeżeli tak się upierasz to wymyśl coś lepszego, inna nazwa firmy (może konkurencja dla pazdka) Tongue
  Odpowiedz
[b]Mr_Diamencik  Właśnie chciałem mieć inną nazwę tej firmy mma [/b]
  Odpowiedz
(03-17-2019, 17:56)Patryczek118 napisał(a): [b]Mr_Diamencik  Właśnie chciałem mieć inną nazwę tej firmy mma [/b]

No to nie wiem , zrób jakieś KSW czy coś xD
  Odpowiedz
Też miałem pomysł założenia podobnej firmy 2 miesiące temu, ale byłem zbyt leniwy by to zrobić xd
"Nie jestem pijany" - Adex 2k18
  Odpowiedz
Szkoda że @Pazdikson2000 był pierwszy ;/ niestety ale już więcej nic nie wymyślę
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości